Львівська "Галичанка" з перемог стартувала у чемпіонаті України

04 вересня 22:12
Переглядів: 319
Галичанка

Гандболістки львівської «Галичанки» з перемог розпочали чемпіонат України серед жіночих команд Суперліги сезону 2016/2017 років. 2 та 3 вересня у Миколаєві у стартовому турі чемпіонату львів’янки двічі розгромили місцеву команду «Реал» - 39:19 та 33:25 відповідно.

У перший ігровий день, 2 вересня,  «Галичанка» здолала господарок з рахунком 39:19 (19:10). Львів’янки з першої хвилини гри задали переможний тон, розпечатавши ворота суперниць. Приблизно до половини першого тайму гандболісткам «Реалу» ще вдавалося протистояти чинним чемпіонкам України – так на 13-ій хвилині гри вони відставали від «Галичанки» лише на два м’ячі – 8:6. Проте вже у наступну п’ятихвилинку львів’янки подвоїли свою перевагу: 12:6 (17-та хвилина матчу). Практично з тією ж перевагою вдвічі «галичанки» закінчили перший тайм – 19:10.

Після перерви підопічні Тетяни Штефан та Анжели Савченко були ще переконливіші і у другому таймі забили м’ячів більше, ніж вдвічі від своїх опоненток  - 20:9.

З загальним рахунком 39:19 «Галичанка» завершила перший ігровий день. До  того ж практично кожна гравчиня команди розписалася у воротах «Реалу», а найбільш результативною була капітан Леся Смолінг (7 забитих м’ячів).

Зважаючи на такий результат, тренери «Галичанки» у другий змагальний день, 3 вересня, дозволили собі дещо експериментувати. Спершу випробовували нові ігрові схеми, що не завадило суттєво обігнати «Реал» вже у першому таймі - 18:11. А в 2-му таймі дали більше пограти молодим гандболісткам, які також не підвели. І знову-таки «Галичанка» святкувала перемогу в матчі з загальним рахунком 33:25. Подібно до першого змагального дня забивали майже всі львів’янки, а найбільше – Марина Коновалова та Наталія Туркало (по 5 голів).

Таким чином, «Галичанка» успішно стартувала у чемпіонаті нового сезону, здобувши свої перші чотири очки для турнірної таблиці.

В інших іграх 1-го туру віце-чемпіони України ужгородські «Карпати» без проблем двічі здолали тернопільський «Економ-Університет» 43:19 та 30:15. А бронзові призерки Суперліги – гандболістки херсонської «Дніпрянки» обіграли київський «Спартак» - 28:21 та 24:15.