Львівська "Галичанка" з перемоги розпочала другий з’їзний тур фінальної частини Суперліги

14 квітня 12:00
Переглядів: 196
Галичанка

Львівська «Галичанка» впевнено стартувала у другому з’їзному турі другого етапу чемпіонату України гандбольної Суперліги, який розпочався у Херсоні вчора, 13 квітня. Підопічні Тетяни Штефан та Віталія Надича більш ніж переконливо здолали київський «Спартак» з рахунком 33:19.

Гандбол. Жінки. Чемпіонат України. Суперліга сезону-2015/2016

Другий етап. Другий з’їзний тур. Перший ігровий день.

«Галичанка» (Львів) - «Спартак» (Київ) –– 33:19 (15:11).

13 квітня. Початок – 16:00. Херсон. Спорткомплекс ХВУФК.

Судді: Марина Дуплій, Олена Каверіна (обидві – Запоріжжя).

Делегат ФГУ: Валентин Вакула (Київ).

«Галичанка»: Єлизавета Гілязетдінова, Марія Гладун – Леся Смолінг (6 голів), Анастасія Баранович (4), Марина Коновалова (4), Наталія Савчин (3), Наталія Сабова (3), Олеся Парандій (2), Наталія Воловник (2), Влада Косміна (2), Софія Давидянц (2), Мар’яна Маркевич (2), Вікторія Сідлецька (1), Ольга Василяка (1), Анастасія Дорожівська (1).

Тренери: Тетяна Штефан, Віталій Надич.

«Спартак»: Дарія Тарасенко, Ольга Михайленко - Ганна Козаєва (5 голів), Маргарита Бреус (3), Олена Рудько (3), Владлена Рибкіна (3), Тетяна Шидивар (2), Людмила Білошицька (2), Вікторія Власюк (1), Олександра Фурманець, Христина Мєркушева, Вікторія Харламова, Анастасія Симоненко, Дарія Кусмідарова, Олександра Петренко.
Тренер: Майя Карбунар.

7-метрові кидки (пенальті): 2 кидки/0 реалізовано – 3 / 1.

Вилучення: Наталія Сабова, Вікторія Сідлецька, Ольга Василяка, Мар’яна Маркевич - Владлена Рибкіна.

Попередження: Наталія Савчин, Наталія Сабова - Владлена Рибкіна, Тетяна Шидивар, Людмила Білошицька.

Обидві команди одразу завзято вступили у боротьбу, відкривши обопільно рахунок на 1-ій хв. матчу – 1:1. В «Галичанці» перший м’яч у ворота суперниць закинула Марина Коновалова, а у киянок відзначилась Людмила Білошицька.

На 2-ій хвилині Марина Коновалова вдруге розписалася у київських воротах – 2:1.

А до 5-ої хвилини матчу завдяки влучанням Наталії Воловник, ще раз Марини Коновалової та Наталії Сабової львів’янки повели у рахунку – 5:1.
Зрештою киянці Ганні Козаєвій вдалося на 6-ій хв. пробити львівський захист – 5:2.

На 7-ій та 8-ій хвилинах команди залишили по два м’ячі у воротах одна одної: за львів’янок забили Мар’яна Маркевич і Марина Коновалова, за киянок - Владлена Рибкіна і Олена Рудько – 7:4.

На 9-ій хвилині «галичанка» Наталія Воловник схибила при реалізації штрафного, проте реабілітувалася голом у наступну хвилину - 8:4.

На 11-ій та 12-ій хвилинах киянкам, а саме Ганні Козаєвій та Тетяні Шидивар, вдалося скоротити відставання – 8:6.

А у наступну двохвилинку гри «галичанка» Леся Смолінг практично повторила нещодавні дії колеги по команді Наталії Воловник – тільки спершу Леся відзначилася голом, а потім не зуміла реалізувати пенальті. У «спартаківок» за цей час влучила Олена Рудько. Тож до 15-тої хвилини «спартаківкам» вдавалося майже нарівні протистояти «галичанкам» і не дати їм переважити більше двох м’ячів – 9:7.

Анастасія Дорожівська на 15-ій хвилині таки довела прерогативу «Галичанки» до трьох очків – 10:7. Змінити цього «спартаківки» не спромоглися, як не намагалися: два голи киянок врівноважилися львів’янками: Ганна Козаєва – Наталія Сабова, Леся Смолінг - Вікторія Власюк. На 20-у хвилину матчу «галичанки» втримали трьохочкову перевагу – 12:9.

На 21-ій хвилині киянка Ганна Козаєва згаяла шанс, не реалізувавши пенальті. Натомість гандболістки «Галичанки» ще на одне очко віддалилися від суперниць – на 24-ій хв. влучила Олеся Парандій – 13:9.

У наступну п’ятихвилинку йшла настільки запекла боротьба, що жодній зі сторін не вдалося взяти «ворожі» ворота.

На останніх двох хвилинах першого тайму киянці Владлені Рибкіній аж двічі поталанило пробити львівського голкіпера, проте і «галичанки» не дрімали - Влада Косміна та Вікторія Сідлецька зберегли пріоритет у чотири очки -15:11.

У другому таймі «галичанки» нарощували свою перевагу. До 40-ої хвилини матчу це тривало повільніше – все ж киянки чинили гідний опір: на шість львівських голів відповіли чотирма – 21:15.

Та з 41-о до 51-ої хвилини гра пішла в одні ворота – київські, куди «галичанки» закинули сім м’ячів. Жодним голом не спромоглися парирувати столичні гандболістки - 28:15.

У подальшому киянкам все ж вдалося декілька разів результативно атакувати, проте при цьому їм забракло сил стримати напади львів’янок на свої ворота. Тому за 4 голи, забиті «Галичанці», львів’янки помстилися «Спартаку» п’ятьма.

Отож, 33:19 – переконлива перемога «галичанок», кожна з яких у цьому протистоянні відзначилася щонайменше одним забитим м’ячем.

У іншому матчі першого ігрового дня ужгородські «Карпати» здолали херсонську «Дніпрянку» - 36:30 (19:12).

Вже сьогодні «Галичанка» зіграє з «Дніпрянкою», а «Карпати» - зі «Спартаком».