Львівська "Галичанка" з перемоги стартувала у другому етапі чемпіонату гандбольної Суперліги

28 березня 12:00
Переглядів: 195
Галичанка

Львівська «Галичанка» з перемоги над київським «Спартаком» з рахунком 36:20 розпочала перший з’їзний тур другого етапу чемпіонату України гандбольної Суперліги, який стартував у Броварах вчора, 27 березня.

Гандбол. Жінки. Чемпіонат України. Суперліга сезону-2015/2016

Другий етап. Перший з’їзний тур. Перший ігровий день

«Спартак» (Київ) – «Галичанка» (Львів) – 20:36 (10:16)

27 березня. Початок – 19:30. Бровари. Спорткомплекс БВУФК.

Судді: Максим Єськов, Андрій Кулачек (обидва – Запоріжжя).

Делегат ФГУ: Олександр Людовік (Київ).

«Спартак»: Дарія Тарасенко, Ольга Михайленко – Ганна Козаєва (4 голи, з них 2 – з пенальті), Тетяна Шидивар (3), Владлена Рибкіна (3), Христина Мєркушева (2, з них 1 – з пенальті), Вікторія Власюк (2), Олена Рудько (2), Олександра Фурманець (1), Маргарита Бреус (1), Людмила Білошицька (1), Вікторія Харламова (1), Анастасія Симоненко, Дарія Кусмідарова, Олександра Петренко.

Тренер: Майя Карбунар.

«Галичанка»: Єлизавета Гілязетдінова, Марія Гладун – Вікторія Сідлецька (5), Олеся Парандій (4), Наталія Стрюкова (4), Анастасія Дорожівська (4, з них 2 – з пенальті), Марина Коновалова (3), Софія Давидянц (3), Анастасія Баранович (3), Леся Смолінг (2), Наталія Савчин (2), Наталія Воловник (2), Мар’яна Маркевич (1), Влада Косміна (1), Наталія Сабова (1), Наталія Туркало (1).

Тренери: Тетяна Штефан, Віталій Надич.

7-метрові кидки (пенальті): 4 кидки / 3 реалізовано (не забила Христина Мєркушева) – 2 / 2.

Вилучення: Олександра Фурманець, Христина Мєркушева – Наталія Воловник.

Попередження: Ганна Козаєва, Владлена Рибкіна – Анастасія Дорожівська.

Як і належить чинним чемпіонкам України, лідерство одразу захопили «галичанки». На 1-ій хвилині рахунок відкрила Наталія Савчин, на 2-ій хвилині – подвоїла Марина Коновалова. І знову Наталія Савчин на 4-ій хвилині пробила київську воротарку – 3:0.

Зрештою на тій же 4-ій хвилині отямились «спартаківки» – їх «б’ють», ще й на їх ігровому майданчику. До 7-ої хвилини гри киянки зрівняли рахунок, провівши три результативні атаки по львівським воротам – 3:3. Голами відзначились Олена Рудько (двічі) та Ганна Козаєва.

Проте «галичанка» Марина Коновалова не дозволила втриматися паритету більше декількох секунд і при наступному володінні м’ячем вивела свою команду вперед – 4:3 (7-я хвилина).

З 7-ої до 15-ої хвилини гри «Спартак» боровся з «Галичанкою» ще на рівних. Обидві команди добре захищали свої ворота: у «спартаківок» пробити суперниць вдалося лише Вікторії Харламовій, а у львів’янок не схибили Наталія Туркало та Наталія Сабова. «Галичанка» хоч і переважає, проте незначно – 6:4.

А ось вже у наступну двохвилинку гри львів’янки суттєво випереджають суперниць. З 15-ої до 17-ої хвилини «спартаківки» не відзначаються жодним голом, натомість «галичанки» чотири рази розписуються в воротах столичних гандболісток. Двічі влучає Вікторія Сідлецька та по разу Марина Коновалова і Наталія Воловник – 10:4.

І знову киянкам вдається зібрати сили і з 19-ої хвилини вирівняти гру. До кінця першого тайму обидві команди забивають однакову кількість м’ячів – по шість. Голами відзначаються: у «Галичанці» – Софія Давидянц, Вікорія Сідлецька (двічі кожна), Влада Косміна і Анастасія Дорожівська; у «Спартаку» – Маргарита Бреус, Людмила Білошицька, Тетяна Шидивар (2 голи) та Ганна Козаєва, яка двічі реалізує пенальті.

Проте незважаючи на всі зусилля киянок, їм вдається лише дещо наздогнати. В загальному ж «Галичанка» залишається недосяжною і йде лідером на перерву – 16:10.

Потужно починає «Галичанка» і другий тайм: за перших його шість хвилин перевагу збільшено до десяти м’ячів – 20:10. Два голи на рахунку Лесі Смолінг, по одному – в активі Наталії Воловник та Мар’яни Маркевич.

А на наступні спроби «спартаківок» скоротити розрив у рахунку, які реалізуються голами Владлени Рибкіної (два) та Вікторії Власюк, двома забитими пенальті відповідає «галичанка» Анастасія Дорожівська. На 40-ій хвилині рахунок гри – 22:13.

На 41-ій хвилині киянки Ганна Козаєва та Вікторія Власюк скорочують розрив принаймні до семи м’ячів – 22:15. І до 46-ої хвилини «спартаківки» ще якось утримують ті сім м’ячів і не дають «галичанкам» збільшити перевагу – 24:17.

Проте у подальшому львів’янки все ж дотискають київських гандболісток і йдуть у відрив. Достатньо сказати, що за останні чотирнадцять хвилини другого тайму «спартаківки» забивають лише три м’ячі та заробляють пенальті у львівські ворота, яке до того ж не реалізують. А ось «галичанки» забивають 12 голів. Матч закінчується впевненою перемогою львівських гостей – 36:20.

Якщо перемога «Галичанки» в матчах першого дня з’їзного туру була цілком прогнозована, то протистояння іншої гандбольної пари «Карпати» – «Дніпрянка» закінчилося не очікувано. З рахунком 33:28 «Дніпрянка» здолала лідерів турнірної таблиці цього сезону – ужгородські «Карпати». І вже сьогодні ввечері саме з «Дніпрянкою» зустрінеться «Галичанка».