Львівська "Галичина" обіграла на виїзді "Кремінь"

22 листопада 18:00
Переглядів: 120
Галичина
Львівська «Політехніка-Галичина» продовжує переможну ходу чемпіонатом, обігравши в черговому матчі на виїзді кременчуцький «Кремінь» із рахунком 98-78.
 
Гравець матчу
 
У п’ятому матчі поспіль Ілля Шемосюк демонструє яскраву гру, яка приносить результат львівській команді. Проти «Кременя» лідер «Галичини» здобув 25 очок (5/6 двоочкових, 3/10 триочкових і 6/6 штрафних), а також записав на свій рахунок 5 передач і 4 підбирання. Особливо важливі кидки захисник реалізував у третій чверті після того, як господарям вдалося зрівняти рахунок.
 
Хід гри
 
Як і в матчі з «Говерлою», слизький паркет арени кременчуцької ДЮСШ-2, завадив командам продемонструвати яскравий і швидкісний баскетбол. Утім, незважаючи чи зважаючи на це, вже традиційно господарі зробили ставку на дальні кидки, реалізувавши до великої перерви 8/27 триочкових, половина з яких на рахунку Юрія Лохманчука, а львів’яни тиснули на суперника у трисекундній, де передня лінія «Галичини» на чолі з наддосвідченим Володимиром Гуртовим не відчувала особливого спротиву. У підсумку першу половину виграли гості (42-49).
 
На початку третьої десятихвилинки кременчуцька команда була близькою до того, щоб ліквідувати відставання, зрівнявши рахунок (55-55) після вдалих дій Юрія Лохманчука та Ярослава Скрипця. Проте переломити хід гри господарям не вдалося, адже до справи взявся лідер «Галичини» Ілля Шемосюк, котрий за допомогоюВ’ячеслава Скидана не тільки відновив розрив у рахунку, а й збільшив гандикап до десяти пунктів, який «левам» до фінальної сирени вдалося примножити.
 
Статистика
 
Окрім Шемосюка в складі «Галичини» варто відзначити Володимира Гуртового (23 очка), В’ячеслава Скидана (16 очок) та Ларрі Хола (12 очок + 10 підбирань + 6 передач).
 
Юрій Лохманчук приніс «Кременю» 23 очка. 14 очок на рахунку його партнера Ярослава Скрипця.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: