Львівська "Галичина" поступилась "Дніпру"

15 листопада 19:30
Переглядів: 109
БК Галичина

Лідер чемпіонату «Дніпро» не без труднощів, особливо в першій половині матчу,  виборов перемогу у Львові, обігравши місцеву «Політехніку-Галичину» з рахунком 76-67.

«Галичина» зі старту заявила свої претензії на лідерство, хоча Павло Ревзін й Олександр Мішула не дозволили господарям паркету, навіть незважаючи на перевагу останніх у боротьбі за підбирання, відірватися в рахунку.

Львів’яни намагалися використати свої козирі, насамперед потужну передню лінію, однак особливих дивідендів це «левам» не принесло, й на велику перерву в ролі лідера вирушив «Дніпро» (37-39).Павло Ревзін із 10 очками в активі став найрезультативнішим гравцем першої половини в складі обох колективів.

Початок другої половини ознаменувався ривком дніпропетровської команди, організованим Ревзіним і Станіславом Тимофеєнком, після якого гості повели +10. Переможна для «Дніпра» різниця в рахунку трималася й надалі, хоча розвинути успіх підопічні Дениса Журавльова не могли, змушені відбивати наполегливі атаки «Галичини». Проте, відігравши останню чверть надійно та холоднокровно, дніпряни відсвяткували вже четверту перемогу в чемпіонаті.

Статистика гри:

БК “Галичина”

Володимир Гуртовий 14 очок, 5 підбирань та 5 результативних передач

Ларрі Хол 12 очок, 6 підбирань та 1 пас

Михайло Насеннік 11 очок, 7 підбирань та 1 результативний пас

Ілля Шемосюк 10 очок, 7 підбирань та 1 результативний пас

 

БК “Дніпро”

Павло Ревзін 20 очок та 2 підбирання

Станіслав Тимофеєнко 14 очок, 6 підбирань та 3 результативні паси

Олександр Мішула 13 очок, 4 підбирання та 3 результативні паси

Максим Закурдаєв 10 очок, одне підбирання та 1 результативний пас

Сергій Загреба 10 очок та 5 підбирань

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: