Львівська "Галичина" поступилась "Дніпру"

15 листопада 20:30
Переглядів: 88
БК Галичина

Лідер чемпіонату «Дніпро» не без труднощів, особливо в першій половині матчу,  виборов перемогу у Львові, обігравши місцеву «Політехніку-Галичину» з рахунком 76-67.

«Галичина» зі старту заявила свої претензії на лідерство, хоча Павло Ревзін й Олександр Мішула не дозволили господарям паркету, навіть незважаючи на перевагу останніх у боротьбі за підбирання, відірватися в рахунку.

Львів’яни намагалися використати свої козирі, насамперед потужну передню лінію, однак особливих дивідендів це «левам» не принесло, й на велику перерву в ролі лідера вирушив «Дніпро» (37-39).Павло Ревзін із 10 очками в активі став найрезультативнішим гравцем першої половини в складі обох колективів.

Початок другої половини ознаменувався ривком дніпропетровської команди, організованим Ревзіним і Станіславом Тимофеєнком, після якого гості повели +10. Переможна для «Дніпра» різниця в рахунку трималася й надалі, хоча розвинути успіх підопічні Дениса Журавльова не могли, змушені відбивати наполегливі атаки «Галичини». Проте, відігравши останню чверть надійно та холоднокровно, дніпряни відсвяткували вже четверту перемогу в чемпіонаті.