Львівська гандбольна команда проведе свій черговий матч в рамках Чемпіонату України

08 жовтня 23:01
Переглядів: 174
Гандбол

Завтра, 9 жовтня, львівська гандбольна команда КДЮСШ-ЛДУФК, на 90 відсотків сформована зі студентів Львівського державного університету фізичної культури, проведе свій черговий матч в рамках Чемпіонату України серед клубів чоловічої Суперліги. Суперником галичан буде команда ЗНТУ-ЗАБ із Запоріжжя.

Як повідомив головний тренер львівської команди, старший викладач кафедри спортивних і рекреаційних ігор ЛДУФК Валерій Мельник, гра відбудеться на паркеті Універсального ігрового залу СКА (вул. Генерала Грекова, 10) столиці Галичини. Початок зустрічі – о 16:30.

Для гандболістів КДЮСШ-ЛДУФК, які є дебютантами Суперліги, завтрашній поєдинок стане третім у поточному чемпіонаті. У перших двох іграх львів’яни зустрічалися з ще одною командою із Запоріжжя, ЗТР–»Буревісник», яка також є новачком елітного дивізіону національного чемпіонату.

Нагадаємо, перша гра пройшла у рівній боротьбі, перемогу в якій вирвали гості з берегів Дніпра: рахунок 31:29 (14:13) найкраще характеризує те, що відбувалося на майданчику упродовж двох таймів. Натомість наступного дня ЗТР–»Буревісник» диктував свої умови гри господарям з перших і до останніх хвилин зустрічі і здобув звитягу з перевагою в 11 закинутих м’ячів – 32:21 (19:11).

Що ж до завтрашніх суперників нашої команди, то ЗНТУ-ЗАБ наразі зіграв вже п’ять поєдинків, з яких два виграв, а в трьох зазнав невдачі. Набравши 4 очки, запоріжці займають п’яте місце. Команда КДЮСШ-ЛДУФК, не набрала поки що жодного очка і замикає турнірну таблицю.

Тож запрошуємо львівських шанувальників спорту та гостей міста Лева завтра відвідати Універсальний ігровий зал СКА і переглянути цікавий гандбольних поєдинок у рамках Суперліги Чемпіонату України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: