Львівська гімнастка Анастасія Пугач здобула "срібло" на турнірі у Празі

09 червня 08:08
Переглядів: 150
Анастасія Пугач

У Празі відбувся міжнародний турнір з художньої гімнастики Chodov Cup – 2017, в якому взяли участь грації з десяти країн світу: Австрії, Ізраїлю, Литви, Німетчини, Польщі, Португалії, Росії, Сан-Марино, України та Чехії.

Загалом за почесні нагороди в столиці Чехії боролись 115 спортсменок у чотирьох вікових категоріях – hopes, prejuniors, juniors, seniors. Змагання приймала спортивна арена Young City.

У змаганнях юніорок змагалися 34 гімнастки 2002/2004 років народження, які виконували вправи з булавами, м’ячем та вправу на вибір. Переможець та призери визначалися у багатоборстві – за сумою балів, отриманих за кожну з вправ.

У драматичній боротьбі високе друге місце посіла вихованка відділення художньої гімнастики львівської ДЮСШ «Галеон» Анастасія Пугач, яка поступилась тільки спортсменці з Росії Фіані Гавдіфатовій. Трійку призерів доповнила Кароліна Ліма з Португалії.

Зазначимо, що після виконання вправ з булавами та м’ячем Анастасія мала третю суму балів. Але блискуче виконавши комбінацію з м’ячем (саме цей предмет обрала галичанка для виконання вправи на вибір), вона отримала від строгих арбітрів оцінку, яка дозволила їй за сумою трьох вправ піднятися на «срібний» щабель п’єдесталу пошани. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: