Львівська хокеїстка боротиметься за медалі Чемпіонату Польщі

11 лютого 19:35
Переглядів: 99
Наталія Козачук

Український кіпер Наталія Козачук продовжить своі виступи в команді «Унія Освенцим». Вихованка Михайла Чіканцева до цього виступала за команди «Пантери» з Мінська і «Атлант» зі Ступіна.

Оскільки жіночий хокей в Україні не розвивається, а команда «Пантери» була розформована, молода львів’янка вирішила спробувати свої сили у польському чемпіонату, де створені прекрасні умови, не лише для чоловіків, а є і повноцінний чемпіонат серед жіночих колективів.

Вже найближчими днями Наталія Козачук спробує себе у ролі основного воротаря у надзвичайно важливих поєдинках з основними конкурентами « Унії» - командами Битома і Гданська.

Довідка:

Жіночий хокейний клуб «Унія» діє в системі команд відомого професійного хокейного клубу «Унія» Освенцим, восьмиразового чемпіона Польщі з хокею.

Жіночий хокейний клуб, заснований у 2005 році, та вже за це час клуб має суттєві здобутки, є діючим чемпіоном Польщі з хокею серед жіночих команд. В цьому сезоні жіночий колектив з Освенцима також ставить перед собою лише найвищі завдання та вже забезпечив собі участь у матчах плей-офф за звання чемпіона Польщі,граючи у найвищому дивізіоні чемпіонату.

Команда жінок має середній вік - 22 роки, в її складі є гравці , як молодіжної, так і першої жіночої збірної Польщі. Команда приймає участь у турнірах на Кубок європейських чемпіонів серед жіночих команд.

Жіночий хокей у Польщі у останні роки динамічно розвивається, змагання серед жіночих команд проводяться у двох дивізіонах, кількість команд жінок щорічно зростає.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: