Львівська комерційна академія вручила подяку директору ФК "Карпати" Юрію Дячуку-Ставицькому

25 вересня 15:54
Переглядів: 69
ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ

25 вересня, в приміщенні Львівської комерційної академії (ЛКА) відбулася Вчена рада, під час якої ректор ЛКА Петро Куцик від імені колективу академії вручив в.о. генерального директора ФК "Карпати", заслуженому тренеру України Юрію Дячуку-Ставицькому "Подяку Футбольному клубу "Карпати" за багаторічну і плідну співпрацю в сфері виховання і професійної підготовки підростаючого молодого покоління України".

Петро Куцик нагадав, що 35 років співпраці торгово-економічного інституту, як колись називалась ЛКА, та футбольного клубу "Карпати" через цей навчальний заклад пройшли близько 35-и студентів-футболістів львівського клубу. На сьогодні в ЛКА навчається 18 студентів, які мають контракти з ФК "Карпати", за що керівництво ЛКА і висловлює подяку львівському клубу.

Тому найближчим часом буде підписана офіційна угода про подальшу співпрацю ЛКА та ФК "Карпати". До речі, в останні роки ця співпраця набирає обертів завдяки завкафедрою фізвиховання ЛКА, колишньому тренеру ФК "Карпати" Ігорю Блащаку. На завершення Петро Куцик побажав нинішніх гравцям і тренерам "Карпат" не зазнавати таких прикрих поразок, як в минулому турі в Олександрії, і побажав львівського клубу подальшого процвітання.

Юрій Дячук-Ставицький від імені ФК "Карпати" вручив іменну футболку ректору ЛКА Петру Куцику, якому цього року виповнилося лише 49 років. Юрій Михайлович подякував професорсько-викладацькому складу ЛКА за навчання майбутніх футболістів "Карпат".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: