Львівська мерія оголосила всеукраїнський конкурс на проект спорткомплексу

29 липня 15:35
Переглядів: 279
гроші

Львівська міськрада проведе всеукраїнський архітектурний конкурс з розробки проекту спорткомплексу на Сихові. Положення про сам конкурс у п'ятницю, 28 липня, затвердив виконавчий комітет ЛМР.

Авторам трьох найкращих проектів загалом виплатять 180 тис. грн.

«Ділянка проектування розташована у межах громадського центру житлового масиву Сихів. У безпосередній близькості розташована церква Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, торговий центр «ВАМ», торговий центр «Інтерсіті» та будівля Сихівської райадміністрації», – вказано у прийнятому 28 липня рішенні виконкому.

Спорткомплекс мають збудувати на ділянці площею 1,87 гектарів. У технічному завданні вказано, що споруда має мати чотири окремі криті зали для регбі, гандболу, баскетболу та волейболу, критий басейн для водного полу та блок адміністративно-господарських приміщень.

Автору найкращого проекту виплатять 90 тис. грн, за друге місце передбачена премія у 60 тис. грн, а за третє – 30 тис. грн. Прийом проектів триватиме до 20 жовтня, а результати конкурсу мають оголосити на початку листопада. Участь у конкурсі є безкоштовною.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: