Львівська обласна школа вищої спортивної майстерності святкує 70-річний ювілей

18 жовтня 09:30
Переглядів: 165
Спорт

21 жовтня 2016 року відбудуться урочистості з нагоди 70-річчя заснування Львівської обласної школи вищої спортивної майстерності.

Свято розпочнеться о 16 годині в конференц-залі готелю «СВ» (вул. П. Орлика, 5-Б) з відзначення кращих працівників Львівської обласної школи вищої спортивної майстерності.

Довідково.

Львівська обласна школа вищої спортивної майстерності (ШВСМ) є важливим навчально-спортивним і організаційно-методичним центром, який забезпечує підготовку кращих спортсменів області, членів збірних команди України та їхнього найближчого резерву до всеукраїнських та міжнародних змагань з 14 видів спорту: бокс, боротьба вільна, веслування на байдарках і каное, велоспорт, легка атлетика, настільний теніс, санний спорт, стрільба кульова, стрільба стендова, стрільба з лука, триатлон, фехтування, сучасне п'ятиборство, важка атлетика.

Школа вищої спортивної майстерності знаходиться в сфері діяльності Міністерства молоді та спорту України й підпорядковується управлінню фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

У 2016 році до складу ШВСМ зараховано 221 спортсменів, серед яких: 12 Заслужених майстрів спорту України, 39 майстрів спорту України міжнародного класу, 122 майстрв спорту України, 48 кандидатів в майстри спорту України.

У школі працюють 50 тренерів, 35 з яких мають звання «Заслужений тренер України», 7 - «Заслужений працівник фізичної культури»; 13 тренерів ШВСМ працюють в збірних командах України.

За роки Незалежності України у ЛО ШВСМ підготовано 49 учасників літніх та зимових Олімпійських ігор, з поміж яких два Олімпійських чемпіони: Олександр Петрів (стрільба кульова), Яна Шемякіна (фехтування), три срібні призери Ігор: Ростислав Зауличний (бокс), Михайло Слівінський (веслування на байдарках і каное), Андрій Котельник (бокс), два бронзових призери: Дмитро Грачов (стрільба з лука), Тарас Міщук (веслування).

Відповідно до загальноукраїнського рейтингу серед 30-ти ШВСМ, які функціонують вдержав, Львівська школа вищої спортивної майстерності є однією з найкращих й за підсумками діяльності у 2000, 2014, 2015 роках замикала трійку кращих.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: