Львівська "Політехніка-Галичина" програла "Дніпру"

20 грудня 19:00
Переглядів: 113
БК Галичина
У центральному матчі другого кола Чемпіонату Суперліги «Дніпро» обіграв «Політехніку-Галичину» з рахунком 90-61, зміцнивши лідерство в турнірній таблиці. При цьому господарі паркету не могли розраховувати на допомогу одразу трьох гравців основи, які зазнали травм: найкращого асистента чемпіонату Миколи Вільховецького, головного бомбардира команди Павла Ревзіна й основного п’ятого номера Сергія Загреби.

Гравець матчу

Захисник «Дніпра» Олександр Мішула провів найкращий матч у сезоні, нагадавши про свою високу виконавську майстерність. Спершу він став ініціатором стартового ривка дніпропетровської команди, а потім зосередився переважно на створенні моментів для партнерів. У підсумку один із лідерів дніпрян записав на свій рахунок 20 очок, 10 передач, 7 підбирань і 4 перехоплення.

Хід гри

Надрезультативна гра Олександра Мішули (12 очок і 5/6 з гри) на старті поєдинку забезпечила «Дніпру» комфортну перевагу +12 ще за дві хвилини до кінця першої чверті. Тренерський штаб «Галичини» одразу ж зробив необхідні корективи у грі львівської команди, якій вдалося скоротити відставання. Дальній кидок Ларрі Хола з сиреною встановив рахунок дебютної десятихвилинки (26-21). У другому періоді досить довго на паркеті точилася рівна гра, аж поки Станіслав Тимофеєнко та Владислав Коренюк не взялися до справи та не організували ривок своєї команди (51-36).

Після великої перерви дніпряни продовжували домінувати на паркеті, переграючи значно досвідченіший склад «Галичини». До заключної чверті Олександр Мішула й партнери підійшли, ведучи в рахунку 71-47, однак зупинятися на досягнутому навіть не планували. Кінцівка гри минула під контролем дніпропетровської команди, яка все частіше дозволяла собі грати не тільки ефективно, а й ефектно.

Статистика

Разом із Мішулою вагомий внесок у перемогу «Дніпра» зробили Владислав Коренюк (16 очок + 14 підбирань),Станіслав Тимофеєнко (13 очок + 5 підбирань) і Андрій Мироненко (10 очок + 5 підбирань).

Найкращими гравцями в складі «Галичини» стали Ларрі Хол (12 очок + 10 підбирань + 8 передач), Максим Тютюнник (12 очок), Володимир Гуртовий (10 очок + 5 підбирань) й Ілля Шемосюк (8 очок + 5 підбирань + 5 передач).