"Львівська Політехніка" обмінялась перемогами із БК "Золотой Век"

27 березня 11:26
Переглядів: 143
політехніка новіков ходов

Свої чергові матчі БК «Львівська Політехніка» зіграла у Кропивницькому проти третьої команди чемпіонату БК «Золотой Век». Перед звітними матчами різниця між командами була у два очки.

Обидва матчі розвивались за подібним сценарієм, тільки на користь різних команд. У першій грі в стартовій десятихвилинці на майданчику точилась рівна гра, львів’яни зуміли нав’язати боротьбу і відірватись на п’ять очок. Але тайм-аут допоміг господарям прийти до тями і скоротити відрив. На першу перерву «леви» пішли з превагою у два очки.

Розпочинаючи з другої чверті кропивницькі баскетболісти поступова нарощували свою перевагу, яка до великої перерви склала 7 очок. Не змогли ефективно протидіяти господарям гравці «Політехніки» і в третій чверті – плюс 12 для БК «Золотой Век» і доля матчу практично вирішена. Остання десятихвилинка пройшла у рівній боротьбі.

Львів’янам у цьому матчі грали не гірше, а подекуди і краще суперника. Проте гравці БК «Золотой Век» трошки зловили кураж, плюс гучна і емоційна підтримка трибун дались в знаки. Гості мали значно кращий відсоток влучань із середньої дистанції, закинули на пару дальніх кидків більше та виконали більше штрафних кидків. З цих маленьких переваг у результативності і вийшла велика перевага у рахунку. Негативно на результативність «політехів» вплинула слабка комбінаційна гра. За весь матч вони віддали тільки 16 результативних передач.

Золотой Век - Львівська Політехніка - 97:78 (22:24 30:21, 27:15, 18:18)

ЗВ: Рижов (7 + 5 підборів) - Куліш (27 + 12 підборів) - Ворнік (25 + 7 підбирань + 3 блок-шота) - Бузько (17 + 8 підбирань) - Сосой (10 + 5 підбирань + 11 передач + 3 перехоплення + 4 втрати); Масальський (11 + 5 передач), Горбатюк (0), Великанов (0)

ЛП: Палюх (2 підбирання) - Ходов (19 + 11 підборів + 3 передачі) - Насеннік (9 + 6 підборів + 4 передачі) - Кобець (9 + 5 передач + 4 підбирання) - Новіков (11 + 6 підбирань + 3 втрати); Кузьменко (11 + 2 підбирання), Базилев (9), Воробьов (6 + 2 підбирання), М.Тютюнник (4 + 4 підбирання).

• Передачі:  Сосой (11) – Кобець (5)

Виходячи на другий матч львів’яни вже мали перевагу над суперником у вигляді фізичної готовності. Вони у цих матчах використали більше гравців, а у другом матчіі грав свіжий Денис Тютюнник. Господарі другий поєдинок провели тільки сімома гравцями, які максимально виклались в першій грі.

Краща фізична готовність гостей далась в знаки вже у першій чверті. «Леви» змогли перемогти 17:23. У другій десятихвилинці гравцям БК «Золотой Век» не вдалось як у перші грі подавити активність гостей дальніми кидками. Львів’яни на рівних проводили матч і програли чверть тільки в одне очко та пішли на перерву з перевагою +5.

Другу половину зустрічі активніше розпочали гравці «Політехніки» та заслужено  перемогли +10. На останній відрізок гри у господарів вже не було сил щоб відігратись. Тому матч завершився у рівній та результативній грі.

«Леви» вперше за останні кілька матчів змогли виграти щит. В порівняні з першим матчем налагодили комбінаційну гру та були значно точнішими як із середньої так і дальньої дистанції. Проте негативний осад залишився від великої кількості фолів. Кропивницькі баскетболісти виконали 26 штрафних кидків з яких 23 реалізували.

Золотой Век - Львівська Політехніка - 79:96 (17:23, 24:23, 18:28, 20:22)

ЗВ: Куліш (29 + 11 підборів) - Ворнік (17 + 6 підбирань + 3 блок-шоти + 3 втрати) - Сосой (13 + 4 передачі) - Бузько (10 + 7 підбирань + 7 передач + 3 втраи) - Рижов (5 + 3 підбирання); Горбатюк (5 + 3 передачі), Масальський (3 підбирання)

ЛП: Ходов (13 + 14 підбирань + 6 передач) - М.Тютюнник (14 + 4 підбирання) - Насеннік (7 + 4 підбирання + 3 передачі) - Кобець (13 + 7 передач) - Новіков (17 + 7 підбирань); Д.Тютюннік (14 + 5 підбирань), Кузьменко (7), Воробьов (6), Базилев (5), Палюх (0).

• Передачі: Бузько (7) – Кобець (7)

Після цих матчів «Львівська Політехніка» піднялась на четверте місце. В активі львів’ян 28 очок. Стільки ж і у «Хіміка-2», але «леви» випереджають южненців завдяки додатковим показникам.

У наступному турі до Львова приїде лідер чемпіонату БК «КДПУ» (Кривий Ріг). Матчі відбудуться 31 березня і 1 квітня в спорткомплекс НУ «Львівська політехніка».