"Львівська Політехніка" програла вдома "Ніко-Баскет"

20 березня 07:11
Переглядів: 198
львівська політехніка

Вчора, 19 березня, «Львівська Політехніка» зіграла перший домашній матч другого етапу змагань у Вищій лізі. Суперниками «левів» були молоді миколаївські баскетболісти із «Ніко-Баскет».

В анонсі до матчу ми звертали увагу, що ця команда б’ється до кінця і її не варто недооцінювати. Валентин Берестнєв таки зумів переграти свого львівського візаві. Ярослав Зубрицький не зміг достукатись до своїх гравців та знайти ключ щоб зламати тактичні побудови суперника.

Проблеми у «політехів» розпочались вже у першій чверті. Ривок миколаївських баскетболістів у десять очок заставив львів’ян нервувати та допускатись помилок. «Леви» не хотіли програвати другу гру поспіль тому спішили і нервували, але м’яч в кільце не залітав та й комбінаційна гра не виходила. Гравці «Ніко-Баскет» незважаючи на вік грали впевнено і продовжили набирати очки, вони наростили свою перевагу до +17, але в кінці чверті трошки її розгубили. Проте зберегли відрив у 13 пунктів.

Не зважаючи на те, що до кінця першої десятихвилинки львів’яни знайшли свою гру, суттєво змінити становище у другій чверті їм не вдалось. Відігравши тільки чотири очки «Львівська Політехніка» пішла на перерву програючи -9. Цього сезону львів’яни найсильніше проводять другу і третю чверть, тому була наді, що вони зможуть вирівняти становище після перерви.

Проте не так сталось, як гадалось. Гості змогли не тільки зберегти відрив, а й збільшити його до +13. Такий же темп гри зберігався і під час останнього відрізку гри. На кожну вдалу атаку господарів, гості відповідали своєю. Тому відіграти хоча б очко «леви» не змогли».

У цьому матчі гравці «Львівської Політехніки» мали дуже низькі показники влучності із середньої та дальньої дистанції. Вони реалізували тільки 37% (23 із 62) всіх своїх кидків. Суперник реалізував – 50% (33 із 66). Якщо кидки із середньої дистанції хоч трохи вдавались, то з 16 дальніх було реалізовано тільки три.

При такій негативній статистиці влучності, «леви» погано зіграли і в захисті. Вони дали виконати гостям багато кидків та програли підбір.  Всі команди тренера Берестеєва славляться хорошою реалізацією дальніх кидків, тому дозволяти кидати їм не можна. У цьому матчі гравці «Ніко-Баскет» продемонстрували один з кращих своїх показників сезону. Саме завдяки перевазі здобутій в цьому компоненті їм і вдалось виграти матч. «Політехніка» в свою чергу показала один з найгірших показників реалізації трьох очкових у сезоні.

Знову гірше своїх можливостей зіграли Андрій Кобець та Роман Новіков. Не зміг проявити себе Михайло Насеннік і Сергій Кузьменко. Добре зіграли брати Тютюнники, які провали дві попередні ігри. Але дабл-дабл Дениса команді не допоміг.

БК «Львівська Політехніка» - БК «Ніко-Баскет» (Миколаїв) 71:85 (10:23; 21:17; 20:24; 20:21)

ЛП: Палюх (0) – Кобець (8 очок + 4 передачі) – Новіков (13 + 3 перехоплення) – Насеннік (0) – Ходов (12 + 5 підбирань); Базилев (2), М.Тютюнник (20 + 6 передач + 5 перехоплень + 5 підборів), Д. Тютюнник (14 + 10 підбирань + 3 втрати), Воробьов (2 + 3 передачі), Кузьменко (0).

НБ: Заплотницький (6 + 8 підбирань + 4 передачі) – Ожегов (20 + 6 підбирань + 4 втрати) – Вершинін (10 + 6 підбирань + 3 передачі) – Нікітін (12 + 9 підбирань) – Горобченко (18 + 8 підбирань + 8 передач); Хохоник (2), Липко (15 + 3 підбирання), Козанчук (2 + 5 втрат).

• Очки: М.Тютюнник (20) – Ожегов (20)
  • Підбирання: Д.Тютюнник (10) – Нікітін (9)
  • Передачі: М.Тютюнник (6) – Горобченко (8)

Сьогодні команди проведуть другий матч. Початок гри о 15:00 в залі НУ «Львівська політехніка».