"Львівська Політехніка" впевнено перемогла БК "Тернопіль"

11 грудня 01:34
Переглядів: 241
Політехніка

10 грудня, у Львові зустрічались третя і четверта команда другої групи Вищої ліги. Перед грою відстань між «Львівською Політехнікою» і БК «Тернопіль» була в одне очко на користь першої.

Перемогу господарям забезпечили влучні дальні кидки. Команди показали ідентичні показники влучань із середньої дистанції. Тому важливу роль відіграли саме триочкові влучання. Терноплянам вдалось закинути тільки тричі із 21 спроби. А ось господарі на дев’ять раз більше влучали у кільце із за периметра. Саме ці 27 очок і забезпечили впевнену перемогу «політехів».

Найчастіше здалеку кидали форвард Дмитро Ходов та центровий Михайло Насеннік, по сім кидків. Перший реалізував три кидки, а другий п’ять. Останній також оформив перший для себе дабл-дабл в сезоні та став найефективнішим гравцем матчу.

Варто також відмітити, що гравці «Львівської Політехніки» знову заробили багато фолів – 22. З них 19 були пробивними і 15 реалізовано. А захисник Микита Базилев за 10 хв. 36 с. заробив п’ять фолів та покинув майданчик достроково.

Захисник львів’ян Андрій Кобець віддав за матч 11 результативних передач, чим повторив свій особистий рекорд за цим показником у нинішньому сезоні Вищої ліги. Також він знову став лідером ліги за кількістю передач в матчі. В середньому за гру від віддає 7.75 передач.

Краще матч розпочали гості, які лідирували протягом перших семи хвилин гри. Але в кінці першої чверті «Львівській Політехніці» вдалось вирівняти рахунок та завдяки влучному дальньому кидку Воробьова піти на першу перерву із перевагою у три очки. Визначальною у зустрічі стала друга чверть у якій господарі перемогли з різницею у 13 очок та пішли на перерву з перевагою у +16. У другі половині гри «політехи» контролювали хід поєдинку та змогли збільшити свою перевагу до 22 очок.

БК «Львівська Політехніка» - БК «Тернопіль» 84:62 (13:10; 29:16; 25:20; 17:16)

БК «Львівська Політехніка»: М.Тютюнник (6 + 3 підбори + 4 втрати) – Насеннік (19 + 11 підборів + 3 передачі) – Кобець (2 + 11 передач + 4 перехоплення + 5 втрат) – Ходов (13 + 4 підбори) – Новіков (15 + 4 передачі + 4 підбори + 3 перехоплення); Палюх (0) – Черненко (0) – Базилев (10 + 3 передачі) – Гуцалюк (2) – Д.Тютюнник (2 + 3 передачі) – Воробьов (11) – Кузьменко (4 + 6 підборів).

БК «Тернопіль»: Краснік (2 + 5 втрат) – Шаповалов (11 + 6 підборів + 5 передач + 3 перехоплення + 6 втрат) – Співак (8 + 4 підори) – Цибін (11 + 8 підборів + 3 передачі) – Мамотенко (8 + 6 втрат); Окунський (5 + 3 втрати) – Подгорний (1) – Лаутеншлагер (2) – Загорулько (4) – Одажиу (0) – Ніфонтов (10 + 7 підборів).

Статистика

• 2-х очкові: 48 % (40 кидків/19  закинутих) – 48 % (40/19)
  • 3-х очкові: 43 % (28/12) – 14 % (21/3)
  • Штрафні: 91 % (11/10) – 79 % (19/15)
  • Блок-шоти: 4 – 2
  • Перехоплення: 17 – 11
  • Втрати: 26  – 27
  • Підбирання: 41 (16 у нападі/25 у захисті) – 34 (13/21)

• Підбирання: Насеннік (11) – Цибін (8)
  • Результативні передачі: Кобець (11) – Шаповалов (5)

11 грудня команди зіграють другий матч протистояння. Гра розпочнеться о 15:00 на майданчику НУ «Львівська політехніка».