"Львівська Політехніка" знову розгромила "Маріуполь" та піднялась на перше місце в таблиці

09 квітня 16:47
Переглядів: 271
БК «Львівська Політехніка»

Сьогодні, 9 квітня, відбувся другий матч між «Львівською Політехнікою» і МБК «Маріуполь». У вчорашньому матчі львів’яни не мали особливих проблем із гостями та здобули перемогу 91:68.

Матч розпочався із ривка господарів 5:0, але молоді маріупольці змогли нав’язати боротьбу та не тільки скоротити розрив, а навіть вийшли в перед 5:8. У грі було дуже багато контакту, команди не боялись фолити, тому швидко набрали по п’ять командних попереджень, а Берьозкін заробив три персональні. В обох команд не дуже добри були справи із влучністю. Гравці «Маріуполя» врахували вчорашні помилки та не давали господарям легко проходити у трьох секундну зону і кидати із середньої дистанції. Тому «політехи» були змушені частіше кидати із дальньої дистанції, що не приносило результату (у першій чверті вісім кидків з дальньої дистанції і всі не влучні). Знову вийти в перед (12:8) господарям вдалось завдяки помилкам маріупольців (не потрібні фоли, втрати та не точні передачі). Але не завжди вдало діяли і господарі, які дозволили до кінця чверті скоротити відрив до двох очок. Незважаючи на кращі габарити «Політехніка» програла підбір у перший відрізок гри. На першу перерву команди пішли за рахунку 18:16.

У другі чверті команди почали грати швидше і результативніше. Проте в діях команд було дуже багато браку (помилки при передачах, помилки під час ведення та прийомі м’яча). результативні хвилини команди міняли сухими. Після пари результативних атак Сергій Завалін змушений був брати тайм-аут, дуже легко його гравці дали пройти Гуцаляку і кинути «трійку» Д. Тютюннику. Наскільки легко команди проходили захист одна одної свідчить кількість фолів, за всю другу чверть команди здійснили тільки дев’ять порушень - 5 у львів’ян (два фоли в останню хвилину), 4 у маріупольців (1 на останній секунді). При такому відкритому баскетболі влучнішими були гравці «Львівської Політехніки», перемога 28:15 у другій десятихвилинці. На перерву команди пішли за переваги господарів у 15 очок.

У першій половині «Маріуполь» намагався менше кидати з дальньої дистанції та більше проходити під кільце. Також кидається в очі велика кількість втрат (15) у гостей після яких львів’яни набрали 15 очок.  

Технічний фол на початку третьої чверті для Бомбура підняв градус протистояння. Він став четвертим для «Маріуполя» у цьому матчі. Але заради справедливості варто сказати, що суддя не правильно трактував дії гравця «Маріуполя». Бомбур розчаровано відкинув м’яч після фолу на ньому від Кобця за що отримав технічний фол. Для нього це вже був другий, тому він змушений був покинути майданчик (два технічні – це вилучення).

Це вилучення емоційно негативно вплинуло на гостей, які втратили запал з яким виходили на майданчик після перерви. Вони стали ще менш впевнено грати в захисті та давати супернику можливість легко проходити під кільце. Правда господарям не вдалось використати ефективно таке послаблення у грі маріупольців. Не допоміг їм навіть данк від Кузьменка. Гості змогли вирівняти гру, зібрати більше підборів, здійснили менше втрат і в підсумку виграли третю чверть 17:21.

При такій грі та нервозності у гравців «Політехніки», маріупольці мали шанси відіграти відставання в 11 очок за останній відрізок матчу. Проте свою роль зіграв більший досвід господарів. Які змогли зробити ривок 6:0 та збити запал «Маріуполя». Також львів’яни стали краще грати на щитах. Маріупольці знову почали часто втрачати м’яч, що завершувалось заробленими очками львів’ян. Двічі після таких втрат атаки господарів завершувались данками Романа Новікова.

Гості емоційно підсіли і вже не боролись до кінця та давали закидати легкі м’ячі. Тому Ярослав Зубрицький став частіше випускати на майданчик найближчий резерв. Більше часу отримав Воробьов, Базилев, Палюх і Следюк. Перший сповна скористався довірою тренера і назбирав 11 підборів та закинув 8 очок. Кінцевий рахунок на табло став закономірним відображенням всього, що відбувалось на майданчику.

Окрім перемог у цих матчах важливо було зрозуміти, що «Політехніка» може і вміє добре грати без свого лідера Дмитра Ходова. На майданчику знаходяться гравців, які можуть повести команду за собою, завести партнерів та заробити потрібні очки в складний момент.

БК «Львівська Політехнік» - МБК «Маріуполь 85:62 (18:16; 28:15; 17:21; 22:10)

ЛП: Кобець (6 + 11 передач + 4 підбори + 3 перехоплення + 3 втрати) – М. Тютюнник (16 + 4 передач + 7 підборів) – Д. Тютюнник (16 + 5 передач + 6 підборів + 3 втрати) – Насеннік (6 + 4 підбори) – Новіков (18 + 2 підбори + 2 блок-шоти); Палюх (0), Кузьменко (6), Базилев (3), Воробьов (8 + 11 підборів + 3 перехоплення), Гуцалюк (6), Следюк (0).

М:  Зуєв (12+ 4 передачі + 8 підборів) – Завалін (6 + 5 втрат) – Бондар (9) – Берьозкін (7 + 7 підборів + 6 втрат) – Бумбур (1); Бібіков (4 + 3 підбирання + 4 втрати), Ніфонтов (7), Хомич (2), Мамотенко (14 + 8 підборів + 3 блок-шоти + 3 перехоплення), Головачев (0).

Статистика команд:

 

2

3

1

Пд

РП

Ф

Вт

Пх

Бш

Ре

О

 

з

к

%

з

к

%

з

к

%

Ч

С

З

гр

 

 

гр

ЛП

30

53

57%

4

21

19%

13

16

81%

14

28

42

24

23

15

13

3

109

85

М

20

44

45%

3

12

25%

13

20

65%

8

29

37

18

21

24

5

5

63

62

  • Результативність першої п’ятірки: 62 – 35
  • Результативність запасних:  23 – 27
  • Найбільший ривок: 14 – 8
  • Найбільший розрив: 29 – 3
  • Очки з зони: 46  – 32
  • Очки після втрат: 23 – 12
  • Очки другого шансу: 8 – 4

Кращі:

  • Очки: Новіков (18) – Мамотенко (14)
  • Підбирання: Воробьов (11) – Зуєв (8)
  • Передачі: Кобець (11) – Зуєв (4)

За шість матчі до завершення чемпіонату «Політехніка» піднялась на перше місце. Стільки ж очок у «Хіміка-2», але у львів’ян кращі додаткові показники. На два очки відстає «Говерла», яка зіграла на два матчі менше.

Свої наступні ігри «Львівська Політехніка» проведе на виїзді 21-22 квітня. Суперником «левів» буде БК «Ніко-Баскет» з Миколаєва.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: