Львівська топ-шахістка переходить виступати за Росію

30 квітня 12:23
Переглядів: 244
Катерина Лагно

Колишня львів’янка Катерина Лагно, яка на даний час проживає у Франції, але досі виступала за Україну, незабаром представлятиме на усіх змаганнях Російську Федерацію.

Про це стало відомо з інтерв’ю головного тренера збірних команд Росії з шахів Сергія Яновського, опублікованого на сайті Російської шахової федерації.

«Такі переговори ведуться, і якщо всі формальності своєчасно залагодять, то вона виступить за російську команду вже на Олімпіаді в Тромсе (Шахова Олімпіада стартує 1 серпня цього року – ред.)… До речі, в її шаховому становленні величезну роль відіграла робота власне з російськими тренерами – зокрема, з нею багато років співпрацював гросмейстер Руслан Щербаков», - розповів Сергій Яновський.

Нагадаємо, що на минулому тижні Катерина Лагно стала чемпіонкою світу з швидких шахів серед жінок, вигравши турнір в російському місті Ханти-Мансійськ.

Катерина Лагно народилася 27 грудня 1989 року у Львові. Згодом переїхала жити на Донеччину. У 2009 році одружилася з французьким гросмейстером Робером Фонтеном. На сьогодні в офіційному рейтинг-листі вона займає сьоме місце серед жінок у світі, і перше - серед українок.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: