Львівська веслувальниця Анастасія Горлова здобула "срібло" і "бронзу" першого етапу КС-2017

25 травня 19:30
Переглядів: 153
Горлова

У португальському Монтемор-у-Велью завершився перший етап Кубка світу 2017 року з веслування на байдарках і каное, де спортсмени збірної України здобули 11 медалей – п’ять золотих, дві срібні та чотири бронзові.

Долучилася до успіху «синьо-жовтих» і студентка Львівського державного університету фізичної культури Анастасія Горлова, яка є вихованкою Львівського училища фізичної культури, повідомляє ldufk.edu.ua. Зазначимо, що Анастасія здобула свої перші нагороди в кар’єрі на змаганнях такого рангу.

На спринтерській дистанції 200 метрів на байдарці-двійці в дуеті із Анастасією Тодоровою з Южного Одеської області Горлова фінішувала третьою з часом 37.796 секунди. Швидше за українок пройшли дистанцію лише Ліза Каррінгтон і Еймі Фішер із Нової Зеландії та португалки Джоана Васкончелос і Франциска Лайа – 36.563 та 37.252 секунди відповідно.

До «бронзи» у спринті Анастасія Горлова додала срібну нагороду на дистанції 500 метрів у складі екіпажу на байдарці-четвірці. Окрім студентки ЛДУФК та вище згаданої Анастасії Тодорової «срібло» для медальної скарбнички української збірної у цьому виді програми змагань кували полтавчанка Марія Кічасова та Інна Грищун з Хмельницького.

На фініші наші дівчата показали час – 1 хвилина 32.527 секунди. Швидше за українок пройшов дистанцію лише квартет з Нової Зеландії у складі Кайли Імре, Еймі Фішер, Лізи Каррінгтон і Катрін Райан – 1 хвилина 32.105 секунди. Трійку призерів доповнили угорки Ноемі Луч, Ріта Катрінеч, Естер Малксінер та Зофья Шеназі, які відстали у підсумку від наших дівчат на 2.972 секунди.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: