Львівське "Динамо" з перемоги розпочало третій тур Чемпіонату України з водного поло

06 лютого 14:49
Переглядів: 56
кубок карпат водне поло

В Одесі триває третій тур Чемпіонату України з водного поло серед клубів чоловічої Вищої ліги. У другий ігровий день львівське «Динамо» зіграло свій перший поєдинок у Південній Пальмірі. Підопічні Ігоря Зінкевича з рахунком 11:3 взяли гору над збірною Київщини.

«Динамо» (Львів) – Збірна Київщини – 11:3 (3:0, 2:1, 2:2, 4:0)

5 лютого. Початок – 12:00. Одеса. Басейн ОНМА.

Судді: В’ячеслав Бєлєвцов (Харків), Дмитро Черленяк (Ужгород).

Голи: Дядюра (чотири), Мамєтьєв (три), Дзядик, Бегень, Момот, Ель-Арабі – Котюх (три).

Попередньо свій перший матч третього туру в Одесі чинні чемпіони та володарі Кубку країни мали грати у четвер проти ВК «Маріуполь». Однак приазовці через фінансові проблеми до Південної Пальміри так і не прибули, тож замість гри львівське «Динамо» провело тренування. Щоправда, повноцінним воно не вийшло. Господарі туру з відомих лише їм причин замість півтори години часу (саме стільки триває один поєдинок і за воду уже було проплачено) надали команді Ігоря Зінкевича можливість займатися на водному майданчику лише 25 хвилин. Ось такою, нехарактерною загалом для одеситів, виявилася цього разу їхня гостинність. Але, то таке…

Що ж до гри, то як і передбачалося задовго до стартового свистка арбітрів, пройшла вона за повної переваги львівської команди. Кияни титулованому супернику чинили гідний опір лише у двох періодах. Цікаво, що провальними для підопічних Віктора Бондаренка виявилися перша і остання чверть зустрічі, у яких вони так і не спромоглися бодай на один влучний кидок, пропустивши у свої ворота три і чотири м’ячі відповідно. А от у другому та третьому періодах дії киян як в обороні, так і в атаці були значно ефективнішими. Свої ворота у недоторканності, звісно, залишити їм не вдалося, але динамівцям довести справу до забитих голів вони дозволили лише по два рази у кожній восьмихвилинці. Вдалися киянам і три результативних атаки. Бомбардирськими якостями відзначився Котюх, який оформив «хет-трик». А от його партнери підтримати свого голеадора не змогли.

Про рівень гри «Динамо» говорити щось конкретно важко – надто великою є різниця як у класі команд загалом, так і в індивідуальній майстерності гравців зокрема. Зазначимо, що через хворобу молодого голкіпера Раврика, усі чотири періоди ворота львівської команди захищав досвідчений Волончук. Що ж до польових гравців, то розпочали гру галичани своєю ударною шісткою: Грищук, Мамєтьєв, Дядюра, Дзядик, Момот і Грішин. Але достатньо ігрового часу мали й решта гравців, у тому числі й новачок команди – Карім Ель-Арабі. Саме легіонер з Єгипту і поставив крапку в матчі, реалізувавши 5-метровий штрафний кидок – ватерпольний пенальті. Цікаво, що перший кидок африканця голкіпер киян відбив, але за мить його партнери знову порушили правила у карній зоні і арбітри вдруге призначили пенальті. З другої спроби Ель-Арабі не схибив.

Усього ж у грі динамівці пробивали з 5-метрової позначки тричі. Перший пенальті реалізував Дядюра, який у підсумку в черговий раз підтвердив статус основного бомбардира, оформивши «покер». Результативну гру продемонстрував і Мамєтьєв, на рахунку якого три влучні кидки.

Також слід сказати, що після тривалої перерви повернувся до гри один з ветеранів команди – Шведов. Робити висновки про його гру, напевне, ще зарано. Зрештою, як і загалом про дії команди Ігоря Зінкевича. Значно більше можна буде сказати уже після наступного поєдинку, в якому на «Динамо» чекає третє очне протистояння в сезоні проти харківського «Слобожанця», свого головного конкурента в боротьбі за чемпіонство в останні роки.