Львівські баскетболістки добули третю перемогу поспіль у чемпіонаті України

18 листопада 14:30
Переглядів: 114
Баскетбол дівчата

Три матчі – три перемоги. Таким є результат виступу баскетбольної команди «ЛДУФК-СКІФ» у стартових матчах жіночої Ліги України. Після звитяг над земляками з «Політехніки» (65:45, 66:56) підопічні Ірини Кленіної у Львові здолали тернопільський «Універ» – 80:67.

Зі стартових хвилин поєдинку баскетболістки «інфізу» захопили ініціативу. Здавалося, шансів у гостей у цій грі не буде. Але ближче до завершення чверті студенткам з Тернополя вдалося скоротити розрив у рахунку. Відтак, перший відрізок гри завершився з незначною перевагою львівської команди – 24:20. Приблизно за таким же сценарієм пройшли і подальші чверті матчу: львів’янки відривалися в рахунку – гості докладали зусиль аби наздогнати суперниць. У заключній чверті перевага господарок сягнула 18-ти очок, що дозволило їм впевнено довести гру до логічної перемоги – 80:67.

У цьому матчі наставник команди «ЛДУФК-СКІФ» задіяла таких гравців: Марія Дубас, Вікторія Заболотня, Анжеліка Зволяк, Катерина Леваднюк, Романа Петрик, Оксана Притуляк, Лілія Яцковська, Аліса Клим, Ольга Ковалик, Анастасія Михайличенко, Дмитришин Віта.

Кращий результ у команді показали Анжеліка Зволяк – 19 очок, Катерина Леваднюк – 13, Оксана Притуляк – 11.