Львівські борчині підтвердили реноме найсильніших в Україні

27 березня 20:38
Переглядів: 200
вільна боротьба
У ці дні (25-27 березня 2014р.) у м.Броварах проходить чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 1997-98р.р.н. 25 березня на борцівські килими виходили дівчата. Борчині Львівського училища фізичної культури вкотре підтвердили реноме найсильніших в Україні, завоювавши 6 золотих, 4 срібних та 6 бронзових медалей.
 
У найлегших вагових категоріях чемпіонками України стали учениця 8 класу училища Вероніка Рябоволова (до 38 кг) та одинадцятикласниця Оксана Лівач (40 кг).
 
У вазі до 43 кг дівчата взагалі не залишили медалей суперницям. Євгенія Павлова забрала «золото», Анастасія Ямнюкта Ольга Загайська - «срібло» та «бронзу» відповідно. Усі троє навчаються у 10 класі училища. Ще одна бронзова нагорода дісталася львів’янці Андріані Літинській.
 
Серед дівчат вагою до 46 кг прогнозовано перемогла кандидатка на участь у ІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх Мар’яна Колос (10кл.). На рік молодша Юлія Плетнікова тут третя.
 
За «золото» у вазі до 49 кг боролися подружки по навчаннюХристина Демко та Анастасія Остапук (обидві 10кл.). Сильнішою виявилася Христина, у Насті – «срібло».
 
Ще один фінал, на цей раз в/к до 60 кг, розіграли між собою борчині училища: перемогла Ангеліна Лисак (10кл.), дев’ятикласниця Анастасія Боженко друга.
 
Ольга Левчун (11 кл.) стала срібною призеркою у вазі до 56 кг, поступившись минулорічній чемпіонці Європи Тетяні Ріжко з Броварів. На жаль, не встигла відновитися після хвороби Христина Береза (11 кл.), тому і програла бій за вихід до фіналу тій самійРіжко. Проте «бронзу» Христина уже не віддала.
 
Порадувала своєю боротьбою і одинадцятикласниця Юлії Сало, у якої бронзова нагорода. За вихід у фінал вагової категорії до 52 кгСало на рівних відборолася з Юлією Бобрулько з Донецька2:2. Та остання технічна дія була проведена донечанкою, тому судді і віддали їй перемогу. У свою чергу, у фінальній боротьбі Бобрулькона рівних провела бій з чинною чемпіонкою Європи, срібною призеркою чемпіонату світу Оленою Кремзер. Проте перемогла досвідченіша Кремзер.
 
Третьою у вазі до 65 кг стала учениця 11 класу Євгенія Гончарук.
 
Тріумф своїх вихованок по праву розділяють і їхні тренери, вчителі вільної боротьби училища Олег Сазонов та Олександр Раковський.
 
Чемпіонат триває і 26 березня у боротьбу вступлять хлопці.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: