Львівські борчині успішно виступили у чемпіонаті Європи U-23

04 квітня 17:30
Переглядів: 144
Вільна боротьба

З 28 березня по 4 квітня  2016 р. у м. Русе(Болгарія) відбувся чемпіонат Європи серед молоді до 23-х років  у якому успішно виступили представниці Львівської обласної організації ФСТ «Спартак», вихованки СДЮШОР «Спартаківець».  З шести здобутих нагород збірною командою України чотири в активі вихованок Львівської школи боротьби ( одна золота, дві срібні, одна бронзова винагорода.)

Ліля Горішна (вагова категорія до 53 кг. , тренери викладачі Раковський В.Г., Раковський О.Г.) ) на шляху до фіналу  на туше перемогла спортсменок з Швеції та Азербайджану  . У фінальному поєдинку зустрілась із представницею Росії Наталією Малишевою, якій поступилась із рахунком 0: 10 і в результаті зайняла друге місце.

Тетяна Кіт (вагова категорія до 58 кг., тренери викладачі : Пукіш М.М. , Скобельський О.З. )в ¼  та в ½  фіналу перемогла спортсменок з Італії та Росії. У фіналі Тетяна здобула перемогу з рахунком  3 : 0 над представницею Азербайджану Оленою Колеснік  та  стала чемпіонкою змагань.

Ангеліна Лисак (вагова категорія до 60 кг., тренери викладачі: Кушнір А.В., Скобельський О.З.) перемогла борчинь з Польщі та Болгарії . У фінальному поєдинку Ангеліна зустрілась із представницю Азербайджану Тетяною Омельченко якій поступилась із рахунком 5 : 1 і посіла друге місце.

Соломія Вольська(вагова категорія до 63 кг. тренери викладачі: Кушнір А.В., Скобельський О.З.)  програла за вихід у фінал 6 : 8 представниці Росії  Анжелі Фоменко, у бронзовому фіналі перемогла з рахунком 7 : 0 представницю Білорусі   М. Сідакову і зайняла третє місце.

У загальнокомандному заліку жіноча збірна команда України зайняла перше командне місце при рівній кількості очок із збірною командою  Росії (в українок було більше других місць). Навіть упереджене  ставлення суддів до збірної команди України не завадило нашим дівчатам   доказати , що вони найсильніші на континенті.

Львівська обласна організація ФСТ «Спартак» вітає спортсменок і тренерів із успішним виступом у чемпіонаті Європі також дякує віце- президенту Львівської обласної федерації вільної боротьби Андрію Стадніку за підтримку  спортсменок та тренерів.