Львівські чемпіонки світу з шахів потрапили на поштові марки

11 жовтня 17:00
Переглядів: 323
Музичук
10 жовтня у Львові у рамках XIV Національної філателістичної виставки з міжнародною участю "Укрфілексп 2015" відбулась урочиста церемонія спецпогашення поштової марки "Анна та Марія Музичук – чемпіонки світу з шахів".
 
Спецпогашення поштової марки здійснили голова Львівської обласної ради Петро Колодій та батько і тренер чемпіонок світу з шахів Анни та Марії Музичук Олег Музичук.
 
Батько та тренер Анни та Марії Олег Музичук розповів, що оскільки шахове життя надзвичайно напружене, то зараз дівчата беруть участь в одному з найпрестижніших шахових турнірів у Монако, де почалася перша серія турнірів гран-прі.
 
Тому вони не змогли особисто бути присутніми на церемонії погашення марки. Однак, спілкуючись з батьком по скайпу, сестри Музичук наголосили, що у Львові відбувається дуже важливий захід, на який треба батькові обов’язково прийти і виступити.
 
"Коли надійшла пропозиція від „Укрпошти”, щоб випустити таку марку, ми з радістю погодилися. Для спортсменів, і для шахістів зокрема, дуже важливо, як тебе сприймають на батьківщині, дуже важлива суспільна думка. Тому надзвичайно приємні такі заходи, вони надихають. Погашення марки ми теж сприймаємо, як суспільне визнання", - переконаний батько.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: