Львівські дзюдоїсти переможці турніру Р.Машуренко

21 квітня 13:42
Переглядів: 267
дзюдо

12-13 квітня вже увосьме в Луцьку пройшов традиційний турнір з дзюдо серед молоді на призи заслуженого майстра спорту України, бронзового призера Олімпійських ігор у Сіднеї Руслана Машуренка.

Юнаки та дівчата до 23 років з 16 регіонів змагалися за звання «Майстра спорту України». 

Список чемпіонів і призерів Всеукраїнського турніру з дзюдо на призи ЗМСУ, призера Олімпійських ігор у Сіднеї Руслана Олександровича Машуренка
 
Юнаки
55кг
 
1 Хоркавий Орест (Львівська обл.)
2 Гольдесман Руслан ( Київська обл.)
3 Колесников Андрій (Миколаївська обл.)
3 Антонюк Денис (Хмельницька обл.)
 
60 кг
 
1 Манукян Геворг (Одеська обл.)
2 Овчаренко Олег (Львівська обл.)
3 Камаргін Антон (Волинська обл.)
3 Ткачов Валерій (Запорізька обл.)
 
66 кг
 
1 Нога Богдан (м.Київ )
2 Іщук Борис (Волинська обл.)
3 Шишков Артур (м.Київ)
3 Яйко Назарій (Львівська обл )
 
73 кг
 
1 Пангані Ельгар (м.Київ )
2 Підлісний Олександр (Хмельницька обл.)
3 Кухар Ігор (Рівненська обл.)
3 Котенко Сергій (м.Київ )
 
81 кг
 
1 Крук Олександр (Одеська обл.)
2 Лобас Юрій (Львівська обл.)
3 Авагян Грачик (Дніпропетровська обл.)
3 Бутенко Євген (Дніпропетровська обл.)
 
90 кг
 
1 Асмолов Юрій ( м.Київ )
2 Харебава Давид (Івано- Франківська обл.)
3 Давиденко Максим (Дніпропетровська обл.)
3 Туваков Назар (Львівська обл.)
 
100 кг
 
1 Худіч Дмитро (Волинська обл.)
2 Ворогів Максим (Волинська обл.)
3 Левін Володимир (Івано-Франківська обл.)
3 Носенко Валерій (Волинська обл.)
 
+100 кг
 
1 Аванесян Давид (м.Київ )
2 Гаірській Олександр (Львівська обл.)
3 Мартинов Максим (Волинська обл.)
3 Здуни Артур (Волинська обл.)
 
Дівчата
48 кг
 
1 Мудра Вікторія (Волинська обл.)
2 Шмаль Валентина (Волинська обл.)
3 Гоменчук Інна (Волинська обл )
3 Семенюк Альона (Чернівецька обл.)
 
52 кг
 
1 Соколовська Аліна (Житомирська обл.)
2 Федорченко Ольга (Миколаївська обл.)
3 Оніщук Алла (Хмельницька обл.)
3 Романчук Карина (Житомирська обл.)
 
57 кг
 
1 Денисюк Марія (Волинська обл.)
2 Дробот Людмила ( Чернівецька обл.)
3 Лопуга Анастасія (Рівненська обл.)
3 Герасименко Аліна (Миколаївська обл.)
 
63 кг
 
1 Хом'як Катерина (Житомирська обл.)
2 Перевознюк Оксана (Одеська обл.)
3 Фрідріх Уляна (Львівська обл.)
3 Шемчук Юлія (Волинська обл.)
 
70 кг
 
1 Кухарук Анна ( Волинська обл.)
2 Богомаз Інна (Волинська обл.)
3 Шворак Тетяна (Волинська обл.)
3 Холод Наталя (Рівненська обл.)
 
78 кг
 
1 Климюк Ольга (Волинська обл.)
2 Савчук Алла (Волинська обл.)
3 Сенюк Тетяна (Львівська обл.)
3 Пасаман Валентина (Волинська обл.)
 
+78 кг
 
1 Ісопчук Оксана (Чернівецька обл.)
2 Щербинська Оксана (Волинська обл.)
3 Польшакова Анна (Волинська обл.)
3 Вішнер Іванна (Волинська обл.)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити