Львівські дзюдоїсти влаштували справжню боротьбу за путівки на першість України

16 вересня 15:48
Переглядів: 344
дзюдо

На першості Львівщини дзюдоїсти змагалися за право виступити на чемпіонаті України. На татамі боролися спортсмени віком до двадцяти трьох років.

За день кожен із дзюдоїстів провів до десяти сутичок. Доходило навіть до сліз та крові.

Титулований Сергій Дребот цього разу не доводив опонентам свою силу. Він прийшов повболівати за молодшого брата. Сергій зазначив: «Братові це допомагає. Він відчуває зовнішню підтримку, і це його стимулює показати кращу боротьбу. Не зганьбитися перед братом. І мені приємно глянути, чого він навчився, що він покращив у своїй техніці».

Підтримка брата і тренера таки надихнула дзюдоїста, і Дребот-молодший здолав суперника. А серед глядачів ми помітили Ярослава Яйка — екс-беркутівця, який одним із перших покинув спецпідрозділ після січневого розстрілу майданівців.

Із сімдесяти учасників на чемпіонат України потраплять лише шість хлопців і ще стільки ж дівчат. Змагання стартують 23 вересня у Києві. 

Головний суддя змагань Олександр Бавшин розповів: «У нас змішана система: кругова і олімпійська. Там, де більше учасників, — олімпійська система із вибуваннями. А там, де менше, борються по колу, кожен із кожним».

У столиці на шляху до чемпіонства кожному дзюдоїсту доведеться здолати до сорока спортивних візаві.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: