Львівські гандболісти КДЮСШ–ЛДУФК–"Політехнік" програли запорізькому ZTR

21 жовтня 07:30
Переглядів: 143
Гандбол

ZTR вирвався у лідери чемпіонату Суперліги України з гандболу серед чоловіків. Щоправда, Мотор має на одну гру менше та може наздогнати конкурентів.

Чемпіонат України-2015/16 з гандболу. Чоловіча Суперліга. Відкладені матчі

«КДЮСШ-ЛДУФК-Політехнік» - « ZTR» - 10:39 і 17:33. Матч 19-го туру. 19-те жовтня 2015 року.

«КДЮСШ-ЛДУФК-Політехнік »: Ручко, Никитюк, Лучицький; Білик, Борбич, Заєць (2), Кірсанов (1), Мошковський, Поліщук, Сура (2), Тільненко (2), Удовиченко (2), Унгурян (1).

Головний тренер Валерій Мельник.

«ZTR»: Деревянкін, Крючков, Умовіст; Артеменко (9), Бегаль (4), Ганчев (3), Звездов, Зотов, Ісанчук (4), Карамишев (3), Кириленко (1), Константінов, Матяш (4), Северин (8), Тільте (3) . Головний тренер Віталій Нат. Семиметрові: 2/0 - 2/2. Штрафний час: 8 - 4.

Зігравши в суботу матч проти польського «Гурніка» в Кубку ЄГФ, «ZTR» вирушив до Львова, щоб провести дві гри проти дебютанта Суперліги місцевого клубу «КДЮСШ ім. Ю.Кутенко-ЛДУФК-Політехнік ». Судячи з того, як розвивався матч і ріс в ньому рахунок, на грі запорожців позначилася втома. Спочатку першої гри гості забили два м'ячі, але господарі їх швидко відіграли.

На 9-й хвилині «ZTR» веде з перевагу у три м'ячі (5:2). І знову львівські гандболісти зачепилися за м'яч і майже дістали запорожців - 6:7. Але непогано зіграли Олексій Ганчев і Олександр Тільте, які забили в останні хвилини першого тайму на двох п'ять голів. У другій половині запорожці заграли з вогником в очах. Все частіше стали завершувати атаки два Максима - Бегаль і Карамишев. Вдався відрізок, який «ZTR» виграв з рахунком 8:0, тим самим, знявши питання про переможця гри.

Друга гра більше нагадувала матч в одні ворота. У першій половині запорожці закинули в п'ять разів більше голів, ніж пропустили у свої ворота. Заспівувачами були молоді Дмитро Артеменко, Роман Северин і Кирило Матяш, які забили втрьох 21 гол. Не докладаючи великих зусиль, «ZTR» легко довів матч до перемоги.