Львівські "Карпати" - фаворит зустрічі з "Говерлою" стверджує Грозний

02 жовтня 16:00
Переглядів: 170
Говерла Карпати

Головний тренер "Говерли" поділився думками про майбутнє протистояння з львівськими "Карпатами".

- "Карпати" - це бренд українського футболу: команда вигравала Кубок СРСР, в системі клубу серйозне відношення до розвитку дитячо-юнацького футболу. Можу сказати лише позитивні моменти з того, яким шляхом іде львівський клуб. А він іде ним уже біля двох десятків років — розбудовує власну інфраструктуру, добре організовує роботу, активно співпрацює з вболівальниками.

Щодо характеристик суперника, то львівська команда — швидка, технічна. Хорватський фахівець Ігор Йовічевіч творчо працює — команда прогресує, в кожному матчі діє агресивно. В складі львів'ян ряд досвідчених футболістів — Ігор Худоб’як, Олег Голодюк Андрій Гітченко, Ігор Худоб’як, Артур Карноза, Денис Кожанов, Муртаз Даушвілі й молоді гравці, які вже впевнено борються за місце в основному складі - Вадим Страшкевич, Тарас Пучковський та інші. Нам важче, бо що півроку склад нашої команди змінюється.

16 гравців до цього сезону не виступали в Прем'єр-лізі, на відміну від "Карпат". На окремі позиції навіть не маю гравців — такі наші реалії. Мушу визнати, що фаворитом у цьому матчі є львівські "Карпати". Так, звісно, бажання в нас буде, адже це західноукраїнське дербі. Нам завжди було важко грати з "Карпатами", певен що в поєдинку буде багато боротьби, тож прогнозую напружений поєдинок. Знаємо, що на цей матч приїдуть багато вболівальників зі Львова, тому команда гостей почуватиметься на ужгородському "Авангарді" наче вдома. Дуже хотів би, щоб наших вболівальників було не менше від львівських, бо буде трохи незручно.

-Нападник Михайло Сергійчук вийде в складі "Говерли" на поле проти свого рідного клубу?

- Ми звернулися до керівництва "Карпат" з приводу його дозволу, бо в договорі є пункт, якщо він вийде проти свого клубу, то маємо сплатити певну суму коштів. На мою думку, це не зовсім правильно, вже казав, що в "Регламенті змагань" слід внести пункт, щоб гравець, який перебуває в оренді виходив без всяких обумовлень на будь-який матч.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: