Львівські "Карпати" оформили співпрацю із новим ексклюзивним водним спонсором – компанією "АВ Бізнес Груп"

23 вересня 20:13
Переглядів: 219
Карпати

Львівські «Карпати» оформили співпрацю із новим ексклюзивним водним спонсором – компанією «АВ Бізнес Груп» – ексклюзивним представником мінеральної води Торгової Марки «Шаянська Вишково» на території України. Власник компанії Андрій Крупосій поспілкувався із Інформаційним центром клубу і розповів, у чому полягає особливість води, що видобувається із цілющих закарпатських джерел. 

– Андрію Володимировичу, чому ви вирішили оформити співпрацю з «Карпатами»?
– Так, в Україні є багато хороших клубів. Але ФК «Карпати» самі по собі особливі, в них відчувається дух мужності, боротьби, наснаги та патріотизму. Крім того, я дуже люблю Львів за його культуру, ауру, яка перебуває в місті, за патріотизм і любов до батьківщини. Господь Бог надає мені нові можливості для розвитку свого бізнесу на Західній Україні і от через ці всі життєві моменти я й обрав співпрацю з ФК «Карпати». Також тут люди дуже набожні та добрі. Ось за що я люблю Львів та Західну Україну. А ще у мене є любов до футболу, адже я свого часу закінчував дитячу-юнацьку школу ФК «Динамо» (Київ). Не менш важливим для мене є те, як б’ються на полі львівські «Карпати» і, як керівництво клубу організовує роботу у самому клубі . Саме тому я вирішив стати спонсором львівських «Карпат». 

– У чому полягає особливість води, яку тепер питимуть карпатівці, як вона видобувається?
– Водичку ми видобуваємо у селі Шаяни, та розливаємо на підприємстві ТОВ Виробничо-аграрне підприємство «Шаяни», що розташоване в селі Вишково на Закарпатті. Керівником і власником цього підприємства є Адальберт Емеріхович Кружель. Це дуже порядна і професійна людина, яка завжди надійно забезпечує нам своєчасність поставки води до споживача і найголовніше – надає бездоганну якість мінеральної води ТМ «Шаянська». Найважливішою особливістю мінеральної води «Шаянська» є наявність у її складі метакремнієвої кислоти, що присутня не лише в молекулярній та іонній, але і в коллоїдній формі, що має особливо важливе значення для лікувальних властивостей мінеральних вод. До складу мінеральної води входять також біологічно-активні концентрації кальцію (1/4 денної потреби), магнію, заліза, літію тощо. Асортимент води «Шаянська» складається з 14 позицій (негазована, слабогазована, сильногазована), розливається як в скляних, так і в ПЕТ пляшках. Розмір тари теж різний: 0,33, 0,5, 1,5 та 5 літрів. Вся вода має лікувальні якості, окрім «Сили Карпат», але й вона має корисні властивості для організму. Щодо найближчих аналогів мінеральної води ТМ «Шаянська» серед вод інших країн світу, то її можна порівняти з «Діліжан» (Вірменія), «Князь Мілош» (Сербія), «Анка», «Домбрувка», «Мешко» (Польща), води курортів Біле-Тушнад (Румунія) та Евіан-ле-Бен (Франція).

– Яку марку ви б порадили пити футболістам, а яку фанатам?
– Гравцям, звичайно, я б радив мінеральну негазовану воду «Сила Карпат». Вона максимально очищена від усього, що неприйнятне для організму людини. Вона містить в собі калій та магній, що покращує діяльність серцево-судинної та кісткової систем організму людини. Щодо фанатів, то їм підійде «Шаянська» газована чи негазована, тут вже залежить від конкретного організму. Я можу гарантувати її якість, адже сам щодня п’ю цю воду, а також маю запас у кілька ящиків, коли кудись вирушаю. Звертаю увагу також на «Йодіс Карпат» - високоякісну газовану воду, збагачену по спеціальній технології багатоатомними іонами йоду, які легко засвоюються всіма живими організмами. Вода «Йодіс Карпат» вживається як столовий напій для профілактики захворювань, пов’язаних з нестачею йоду в організмі. Організм людини засвоює рівно стільки йоду, скільки він потребує. До того ж, сам присмак йоду у цій воді не відчувається. 

– Чого ви чекаєте від співпраці з клубом? 
– Я щиро бажаю «Карпатам» грати у європейських турнірах. Хочу щоб водичка ТМ «Шаянська» надавала футболістам ФК «Карпати» побільше сили та наснаги і окриляла їх до нових перемог не тільки на теренах України, а й в Європі. Маю надію, що ФК « Карпати» стане однією із команд лідерів українського футболу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: