Львівські "Карпати" повертаються на стадіон "Україна"

12 вересня 09:49
Переглядів: 257
стадіон Україна

ФК «Карпати» попри проблеми із покриттям свого домашнього стадіону таки повертаються на рідну «Україну». Про це розповіли у прес-службі клубу.

Як виявилося, паузи в місяць було достатньо для того, аби газон прижився, хоча раніше головний агроном ФК «Карпати» наголошував, що для відновлення покриття на «Україні» варто почекати до кінця року.

На головному сайті клубу вже пропонують придбати квитки на домашні матчі «зелено-білих» у чемпіонаті та Кубку України, наголошуючи, що поєдинки відбудуться на стадіоні «Україна».

Нагадаємо, 14 серпня стало відомо, що ФК «Карпати»залишилися без домашнього стадіону «Україна» через поганий стан газону. Тоді йшлося про те, що «зелено-білі» не зможуть грати на домашній арені до кінця року. Через це львівський клуб провів один матч на новому стадіоні «Арена Львів», на якому до того категорично відмовлялися грати через конфлікт із владою міста.

«Зелено-білі» неодноразово заявляли, що новий стадіон є нефартовим до команди. Нещодавня гра із запорізьким «Металургом» знову заставила прихильників заговорити про прокляття «Арени Львів» для львівських «Карпат»: «зелено-білі» вп'яте грали на новому стадіоні і вп'яте зазнали поразки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: