Львівські "кажани" отримали нового тренера

08 серпня 11:00
Переглядів: 228
Олег Баран

Латвійський спеціаліст Угіс КРАСТІНЬШ – новий головний тренер львівського ВК «Барком-Кажани». Контракт підписаний на два роки. Про це повідомив президент клубу Олег БАРАН.

- Олегу Володимировичу, за якими принципами вибирали головного тренера, наскільки широким коло претендентів?
 
- Серед кандидатів ми розглядали як іноземних, так і українських спеціалістів. Зверталися до наших друзів з польської Плюс-ліги, які нам рекомендували тренерів. Було близько десяти кандидатів. З кимось спілкувалися по телефону, з кимось зустрічалися очно. Звісно наводили довідки. Врешті решт зупинилися на Угісі Крастіньші. Це доволі досвідчений спеціаліст, який сім років успішно працював у фінській команді «ВаЛеПа». В останньому сезоні вивів команду в чвертьфінал Кубку ЄКВ, де лише в «золотому сеті» вона поступилася «Берліну». До речі, в останньому сезоні Угіс працював з українськими волейболістами Андрiєм Левченком та Станиславом Нев’ядомським.
 
- Що стало вирішальним фактором у виборі?
 
- Хімія. Зустрівся з людиною, поговорив і зрозумів, що це саме той тренер, який потрібен «Баркому» на даному етапі розвитку.
 
Угіс КРАСТІНЬШ. Досьє
 
Угіс Крастіньш народився 16 травня 1970 року в Латвії.
 
Попередній клуб - фінський клуб «ВаЛеПа», де він працював упродовж семи років (2009-2016). За цей період клуб по два рази становився чемпіоном Фінляндії (2012, 2014), срібним (2011, 2016) та бронзовим призером чемпіонату Фінляндії (2013, 2015).
 
В минулому сезоні «ВаЛеПа» показав свій кращий результат в єврокубку – вихід в 1/4 фіналу Кубку ЄКВ. У квітні було повідомлено, що спеціаліст залишив клуб.
 
Перед тим, як стати тренером Крастіньш, мав успішну кар’єру зв’язуючого, яку завершив у 2008 році. Довгий час, з 1995 року, грав саме у Фінляндії. Двічі становився
чемпіоном цієї країни, в 2005 році був визнаний кращим гравцем чемпіонату, чотири рази брав участь в матчі «Всіх зірок» фінської Ліги
 
За даними сайту ЄКВ, під час відбіркових турнрів до Олімпіади-2012 та чемпіонату Європи-2013, працював в збірній Латвії, де асистував знаменитому латвійському нападнику збірної СРСР Раймонду Вілде.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: