Львівські "Кажани" - у "Фіналі Чотирьох" Кубка України. "Кажани" - "Локомотив ХГВУФК" - 3:0

29 листопада 11:30
Переглядів: 94
Кажани

Волейболісти львівських «Кажанів» максимально швидко зуміли пробитися до «Фіналу Чотирьох» Кубка України. Команда Яна Суха у другому матчі другого етапу здолала другу команду харківського «Локомотива ХГВУФК» - 3:0. Такий результат після впевненої перемоги на сумським «Хіпромом-СумДУ» (3:0) дозволив львівській команді, а також харківському «Локомотиву», який також двічі переміг своїх суперників по 3:0, пробитися до наступного етапу змагань.

Загалом, з групи В-1 доволі прогнозовано до «Фіналу Чотирьох» вийшли львівський «Барком-Кажани» та харківський «Локомотив». Матч між двома фаворитами чемпіонату в турнірній таблиці лише вирішуватиме хто займе перше, а хто друге місце. Відповідно гра між «Локомотивом ХГВУФК» та «Хімпромом-СумДУ» нічого не означатиме, окрім того, що визначить команду, яка у групі В-1 займе третє місце.

Харківський «Локомотив» та львівський «Барком-Кажани» завтра можуть провести офіційну репетицію перед матчами чемпіонату України у Львові. Перемогти у такому матчі буде справою честі та принципу для кожної з команд. Вболівальники ще аж ніяк не забули матч між цими командами на «Кубку Лева» у Львові, коли «Локомотив» святкував перемогу з рахунком 3:2. У палаці спорту імені Г. Кірпи фавориту чемпіонату чоловічої Суперліги, у неділю, 29 листопада, розпочнуть матч о 13:00.

З групи В-2 до «Фіналу Чотирьох» вийшов лише дніпропетровський «Дніпро». Шанси на одне з двох місць пройти далі також мають чернігівський «Буревісник-ШВСМ» та ВК «Вінниця». У групі В-2, на відміну від групи В-1, усе вирішить заключний третій тур другого етапу Кубка України.

«Кажани» - «Локомотив ХГВУФК» - 3:0 (25:21, 25:21, 25:22)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: