Львівські "Кажани" у першій грі 5-го туру волейбольної Суперліги програли харківському "Локомотиву"

05 грудня 08:23
Переглядів: 94
Кажани

Учора ввечері львівський волейбольний клуб «Кажани» у першій домашній зустрічі в рамках 5-го туру чоловічої Суперліги поступився чинному чемпіону України харківському «Локомотиву».

Поєдинок, що відбувся на паркеті палацу спорту «Галичина» міста Лева, тривав чотири сети. У першому з самого початку «залізничники» повели в рахунку і впевнено довели справу до свого виграшу: рахунок 25:13 говорить сам за себе.

У другому сеті переповнені трибуни палацу спорту «Галичина» побачили зовсім інших «кажанів». Головний тренер нашої команди, польський фахівець  Ян Сух вніс корективи і це принесло позитивні зміни. Ведучи в рахунку більшу частину сету з перевагою у два–три пункти, львів’яни зуміли завершити її на свою користь – 25:20 – і тим самим відновити паритет у матчі за партіями – 1:1.

У такому ж ключі галичани почали і третій сет, але в другій його половині дозволили слобожанцям себе наздогнати в рахунку. Усе вирішилося після того, як за рівних цифр на табло – 18:18, харків’яни зуміли виграти п’ять очок поспіль і вийшли вперед – 23:18. У кінцівці гості з господарями двічі обмінялися виграними очками і без нервів виграли партію – 25:20, та вийшли вперед за сетами – 2:1.

«Кажанам» нічого не залишалося, як налаштовувати себе на виграш четвертого сету. І розпочали його підопічні Яна Суха дуже добре – повели  4:1. Ведучи у рахунку, щоправда з трохи меншою перевагою у пунктах (8:6), галичани пішли й на перший технічний тайм-аут. А от одразу після поновлення гри у діях львів’ян стався провал: вони дозволили гостям виграти п’ять очок поспіль і вийти вперед у партії – 11:8. Ще за кілька хвилин перевага «залізничників» зросла до п’яти пунктів – 16:11. «Кажани» намагалися змінити ситуацію на свою користь, однак усі їхні зусилля виявилися марними. «Локомотив» впевнено виграв четвертий сет – 25:19, а разом з ним і увесь матч – 3:1 (25:13, 20:25, 25:20, 25:19).

Додамо, що сьогодні, 5 грудня, «Кажани» і «Локомотив» зіграють другий поєдинок. Початок зустрічі на паркеті палаці спорту «Галичина» рівно опівдні – о 12:00.