Львівські "Кажани" візьмуть участь у турнірі пам’яті Героїв Небесної Сотні

14 травня 12:11
Переглядів: 186
волейбол

16-18 травня львівський волейбольний клуб «Барком-Кажани» візьме участь у турнірі «Кубок Свободи», присвяченому пам’яті Героїв Небесної Сотні, який відбудеться у Чернівцях.

Загалом, крім львівського «Баркому», серед учасників турніру команди з Вінниці, Києва, Уманя, Кам'янця-Подільського, Заліщиків, Чернівців.

«Попри те, що сезон закінчився, ми далі активно тренуємось та беремо участь у турнірах та змаганнях. Нещодавно наші гравці повернулися з Азербайджану, там ми досить вдало зіграли з волейбольною збірною Азербайджану. Тепер їдемо у Чернівці. Поїдемо туди змішаним складом. Тобто, гравці головної команди та представники молодіжки. Маємо єдине турнірне завдання – максимальна кількість перемог», - наголосив помічник головного тренера ВК «Барком-Кажани» Владислав Лазарчук.

За його словами, серед учасників чернівецького турніру – здебільшого аматорські команди.

«Аматори також досить досвідчені гравці, із досвідом ігор у Суперлізі. Думаю, мотивація не виглядатиме меншою», - додав один з гравців ВК «Барком-Кажани» Роман Оліщук. Волейбольні змагання пам’яті Героїв Небесної Сотні відбудуться у місті Чернівці, в спорткомплексі «Будівельник» (вул. Кармелюка, 78).

«Кубок Свободи» розпочнеться об 11:00 годині.

Прес-служба ВК «Барком-Кажани»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: