Львівські "Кажани" впевнено перемогли "Буревісник-ШВСМ"

09 листопада 15:00
Переглядів: 68
Кажани

Волейболісти львівських «Кажанів» здобули чергові дві перемоги у чемпіонаті Суперліги. Підопічні Яна Суха у двох матчах не мали проблем з чернігівським «Буревісником-ШВСМ». Львів’яни вдома двічі перемогли по 3:0 (25:21, 29:27, 25:13 у першому матчі та 25:21, 25:17 та 25:19 у другому).

-Наші перемоги над «Буревісником» - плідна робота на тренуваннях, - каже Микола Борис, помічник головного тренера команди Яна Суха. - Вважаю, ми перемогли досить незручного суперника. Тепер ми підняли клас своєї команди, і, вважаю, зіграли впевнено у двох матчах. Звісно, є певні моменти, які не влаштовують головного тренера, але це
нормальний робочий процес. Будемо над ними працювати. У другому матчі ми зіграли рівніше, аніж у першому. Якщо у першому матчі був момент, коли суперник міг виграти одну з партій, то у другій грі такого не було. Хлопці грали з задоволенням. Ми провели матч, як і планували.

У попередні роки у матчах з цією командою нам не все вдавалося за планом. Втім, цього року ситуація дещо змінилася. Незважаючи на це, хлопці з Чернігова завжди борються. Для усіх команд це незручний суперник у себе вдома.

В загальному задоволені усіма хлопцями. Хотілося б, щоб команда більше грала першим темпом. Були моменти у матчах, коли не все вдавалося у наших догравальників та діагональних гравців. Незважаючи на це, серйозних зауважень до хлопців немає», - сказав Микола Борис.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: