Львівські кікбоксери привезли вісім нагород із чемпіонату світу

26 жовтня 08:28
Переглядів: 142
Овчиннікова

Львів'яни відзначилися на світовій першості із К-1 та кік-лайту. Із Німеччини спортсмени клубу «Юніон» привезли 8 нагород, серед них – 6 чемпіонських титулів.

Львів'янин Михайло Каленовський своєю міцною статурою викликав подив і у глядачів, і у суперників. Його тренер Віктор Лазурко розповідає: «Хлопцю 14 років, і він важить 90 кг. Він виступає у ваговій категорії 60+, там всі здебільшого важать 65-70 кг. А Михайло в 2-3 рази більший, ніж всі. Українським кінг-конгом його назвали».

У двох боях Михайло здобув дострокові перемоги над приголомшеними противниками. Хлопець зазначає: «У вирішальному поєдинку суперник був сильним. Але я його переміг завдяки своїй фізичній підготовці. Ну, прибив його».

Олег Кукляк вдало знайшов застосунок своїм вмінням і силі у кік-лайті. Спортсмен згадує: «Півфінал дався легко. Опонент був не дуже сильним. А у фіналі суперник був хорошим, вищим за мене. Але я здобув перемогу».

Данило Курочка здобув перемоги і у К-1, і у кік-лайті. Він зізнається: «Переживав, атмосфера натискала. На останніх боях на чемпіонаті змучений вже трохи був».

З Оленою Овчинніковою на турнірі трапилося те, що стається часто. Уже перша суперниця, німкеня, відмовилася виходити з нею на дуель. Львів'янка зазначає: «Вона не вийшла на бій. Тому що, все-таки я вже репутацію якусь заробила. І не кожен хоче ударів сильних отримувати».

У фіналі львів'янка здолала свою одноклубницю Марину Черниш. Олена зазначає: «Було дискомфортно. Бо, по-перше, сильно бити не хочеться. Тому що це своя людина. Але, з іншої сторони, і попрацювати треба».

Хлопці вже встигли вирушити на чемпіонат України. А Олена Овчиннікова продовжує готуватися до бою з ММА, який організовує «Bellator».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: