Львівські "Леви" програли харківським "Атлантам" матч Ліги американського футболу

08 серпня 10:25
Переглядів: 193
леви

Минулими вихідними львівська команда «Леви» на стадіоні Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України у Львові приймала найіменитіших суперників національного дивізіону з американського футболу – харківських «Атлантів».

Львівська команда приймала гостей у статусі одного з лідерів Української Ліги Американського Футболу (УЛАФ). В матчах регулярного сезону дивізіону «В» львів’яни здобули чотири перемоги і зазнали тільки одної поразки. В попередньому матчі «Леви» з рахунком 38:14 перемогли київських «Слов’ян», що дало їм змогу закріпитись в лідерах турнірної таблиці дивізіону, пише sport-oda.lviv.ua.

 Цьогоріч львів’яни мали шанс поборотися за чемпіонство в дивізіоні «В». Однак, на шляху до цього їм не вдалося перемогти принципових суперників з Харкова. Команда «Леви»,сформована з молодих гравців, поступилися досвідченій та жорсткій за стилем гри команді «Атланти» з рахунком 0:38.

Варто зауважити, що львівські «Леви» змагаються в новоствореному дивізіон «В» Української Ліги американського футболу разом з «Піратами» (Одеса), «Вовками» (Вінниця), «Атлантами» (Харків) та трьома столичними клубами – «Джокери», «Словяни» та «Ребелс».

Львівська команда наразі посідає третє місце в турнірній таблиці. Зазначимо, що за результатами турніру дві кращі команди підвищаться в класі.

Довідка

«Львівські Леви» (Lviv Lions) – клуб американського футболу з міста Львова, утворений у 2012 році. Виступає в змаганнях Української Ліги американського футболу. Командні кольори – зелений і чорний. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: