Львівські лучники у фіналі командних змагань Чемпіонату світу

27 лютого 19:02
Переглядів: 231
стрільба з лука

Сьогодні в м. Ним (Франція) розпочалися командні змагання чемпіонату світу зі стрільби з лука в приміщенні серед юніорів та юніорок.

За результатами командних змагань серед юніорів збірна команда України у складі львів’янина Михайла-Ярослава Малика, Валентина Куцого (Сумська обл.) Антона Комара (Рівненська обл.), випередивши на 1 очко збірну команду Туреччини з рахунком 227 : 226 увійшли до фіналу командних змагань. На шляху до фіналу збірна України розгромила збірну команду Молдови 229 : 218 та збірну Італії  237 : 229.

У фіналі на наших лучників очікує команда господарів чемпіонату - збірна команда Франції.

Команда юніорок в складі Поліни Родіонової (Сумська обл..), львів’янки Соломії Гнип, Вікторії Олексюк (Чернівецька обл..) не відстали від своїх колег по команді.

В 1/4 випередивши також на 1 очко збірну команду Німеччини 226 : 225, збірна України увійшла до півфіналу, де з рахунком 232 : 226 здолала одних із фаворитів змагань - збірну команду Росії. У фіналі на українських дівчат очікує лідер кваліфікації - збірна команда Італії.

Фінал командних змагань відбудеться 1 березня 2014 року.

Сьогодні також розпочнуть командні та особисті змагання чоловіки та жінки.

На даний час збірна команда України серед чоловіків в складі двох львів’ян Георгія Іваницького, Маркіяна Івашка та харків’янина Віктора Рубана очолює турнірну таблицю, жіноча збірна в складі львів’янки Вероніки Марченко, Лідії Січенікової (Чернівецька обл.), Анастасії Павлової (Херсонська обл.) – посідають ІІ позицію.

В особистому заліку серед чоловіків кваліфікацію очолив – львів’янин Георгій Іваницький.

Серед жінок кращою серед українських лучниць, яка обіймає 4 місце в кваліфікації – Анастасія Павлова.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: