Львівські п’ятиборці Павло Зведенюк, Юрій та Андрій Федечки успішно виступили на міжнародних змаганнях у польському Джонкові

17 травня 15:41
Переглядів: 387
Default Image

львівські п’ятиборці Павло Зведенюк, Юрій та Андрій Федечки успішно виступили на міжнародних змаганнях у польському Джонкові, що під Зеленою Гурою. Якщо в особистих змаганнях наші юніори не дотягнули до п’єдесталу, фінішувавши у першій десятці, то в командних змаганнях українцям не було рівних.

В особистому заліку найкраще виступив Андрій Федечко. Він посів високе четверте місце. Павло Зведенюк завершив змагання на восьмому місці, а на сходинці нижче у підсумковій турнірній таблиці опинився Юрій Федечко. У колективних змаганнях  наші хлопці ще раз довели, що сила українців – у команді. Одинадцять країн-суперників як не старалися, так і не змогли перевершити результати львівських спортсменів.

Ще одна львів’янка Зінаїда Батрак, яка брала участь у змаганнях в Польщі, в особистому заліку виступила не так успішно, як хлопці. Вона фінішувала  24-ою. ЇЇ, як і хлопців, підвела верхова їзда.

- Виступ наших п’ятиборців у Польщі вважаю успішним, – бере слово віце-президент Федерації п’ятиборства Львівщини Адам Прибило. – Ці змагання належали категорії А, які вважаються дуже високого рівня. Склад учасників на цьому турнірі був серйозним. Міжнародні змагання у Джонкові – своєрідна підготовка до чемпіонату Європи, який пройде там же ж у вересні. Наш Павло Зведенюк до верхової їзди був лідером в особистих змаганнях. У цьому виді йому не пощастило. Чесно кажучи, цей вид у нас шкутильгає. У Львові фактично немає можливості тренувати верхову їзду. Кінний спорт у нас не розвинений. У цьому виді деякі спортсмени з інших країн мають перевагу над нами. Найуспішніше ми виступаємо у фехтуванні. Завдяки аквапарку «Пляж» стали навіть краще плавати (сміється…). Входимо в цьому виді уже в десятку кращих.

- Які завдання будуть поставлені перед хлопцями на чемпіонаті Європи?

- Перед чемпіонатом Європи у Польщі у нас ще пройде дорослий чемпіонат України. Там наші юніори Зведенюк та брати Федечки також виступатимуть. Змагання відбуватимуться на початку червня у Києві. А на чемпіонаті Європи ми розраховуємо на командні змагання. В особистих ми також виступаємо непогано, однак підводить верхова їзда. Тут нам потрібно трішки фортуни.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: