Лвівські шпажисти - на п'єдесталі Всеукраїнського турніру у Харкові

28 листопада 12:30
Переглядів: 72
Фехтування

У харківському спорткомплексі «Уніфехт» відбувся ХVIII Всеукраїнський турнір із фехтування на шпагах пам’яті Заслуженого тренера України Леоніда Авербаха (21-24 листопада). Тут зібралося понад 100 спортсменів із 9 областей України. Честь Львівщини захищали фехтувальники Львівського державного університету фізичної культури, які здобули п’ять золотих та одну бронзову нагороди.

Абсолютною переможницею цього турніру стала Ксенія Пантелєєва, яка двічі виходила на найвищу сходинку п’єдесталу. Ксеня посіла перше місце в особистих змаганнях і перше - у змаганнях команд. АнастасіяІвченко показала третій результат в особистому заліку і здобула перемогу в команді. Яна Шемякіна в особистих змаганнях залишилася без нагород, проте здобула "золото" в команді. Така ж участь і у менш досвідченої ЮліїСвістиль, яка посіла десяте особисте місце, але в команді була першою.