Львівські спортсмени поборються за звання кращих в Україні

30 листопада 13:00
Переглядів: 83
Спорт

16 січня 2016 року на НСК «Олімпійському» відбудеться ІІ всеукраїнська церемонія серед спортсменів віком до 19 років Junior Sports Awards, мета якого підтримати юніорів на шляху підкорення Олімпа.

Протягом року Оргкомітет премії слідкував за виступами українських юніорів, після чого було оприлюднено топ-50 юних спортсменів, які і боротимуться за звання кращих у 7 номінаціях.

Серед усіх номінантів і п’ять представників Львівщини. За звання кращої спортсменки України побореться чемпіонка світу у серед дорослих командному заліку та бронзова призерка світу і Європи серед юніорів зі стрільби з луку Марія Школьна.

«Сенсацією року» можуть назвати чемпіонку світу та Європи з боротьби Ангеліну Лисак.

Перше «золото» в історії незалежної України на світовій першості з шахів серед спортсменів віком до 20 років, яке здобула Наталія Букса, претендує на звання «Досягнення року».

«За волю до перемоги» можуть нагородити ще одного львів’янина – Ігоря Кізиму, який повернувся з чемпіонату Європи чотирма срібними нагородами.

Труш Віталій, у складі збірної України з біатлону, боротиметься за звання «Кращої команди року».

Хто стане кращим спортсменом, спортсменкою, командою, тренером, «Сенсацією року», «Досягненням року», «Сподіванням України», «За волю до перемоги» визначать спортивні журналісти вже в грудні, але інтригу триматимуть до самої церемонії.

Але до думки прихильників українського спорту також організатори обіцяють прислухатися. За результатами інтернет-голосування «#likejunior»буде визнано українського улюбленця.

Нагадаємо, на першій церемонії львів'янин Павло Коростильов став переможцем у номінації "Рекордом року"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: