"Львівські традиції" знову зібрали розумників за шахівницями

24 березня 19:10
Переглядів: 164
Шахи

У нашому місті у розпалі «Львівські традиції»: два паралельні шахові турніри. Вже 14-ий і 15-ий за ліком вони відбуваються, як і завжди, за круговою системою. Тобто кожен грає із кожним. Цього разу відбудуться дев`ять турів. Змагання присвятили пам`яті львівського шахіста Максима Юсупова.

Тихі поєдинки зібрали 20 спортсменів. Це представники 5 країн. До прикладу, Ендрю Барнет здолав більше трьох тисяч кілометрів. Він із Шотландії. В Україні раніше не бував. Чоловік зазначає: «Поки що зайнятий лише шахами. Але сподіваюся, що наприкінці тижня матиму кілька днів, щоб роздивитися старе місто Львів».

Учасниця змагань Катерина Должикова розповідає: «Сьогодні я граю з шахістом із Польщі. У хлопців дуже цікава школа. Що характерно, їхній стиль гри відрізняється від нашого українського. В них такий більш стратегічно лавіруваний стиль. А у нас трохи побудована стратегія на основах комбінаційного мислення».

Географія «Львівських традицій» постійно розширюється. Приїхати хотіли навіть шахісти із Китаю. Але плани змінилися. Головний суддя змагань Олександр Прохоров розповів: «Наскільки я зрозумів, в них паралельно виникла якась інша пропозиція. І в контексті переговорів вони вирішили цього разу відпустити і спробувати приїхати пізніше».

«Чорно-білі» бої триватимуть до кінця тижня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: