Львівські веслярі на каное Вергелес і Бородулько – призери етапу КС-2015 у Німеччині

26 травня 21:45
Переглядів: 105
Віталій Вергелес

В німецькому місті Дуйсбургу завершився другий етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное сезону 2015 року. Змагаючись у складі збірної України, львівські каноїсти Віталій Вергелес і Володимир Бородулько повернулися додому з нагородами.

Призерами у складі збірної команди України стали двоє спортсменів Львівської ШВСМ – Віталій Вергелес (вихованець СДЮШОР «Веслярик» і ЛУФК) та Володимир Бородулько (вихованець ДЮСШ-3), які з результатом 03:31.677 вибороли срібні нагороди на дистанції 1000 метрів в каное-четвірці разом з Денисом Камеріловим та Едуардом Шеметило, інформує прес-служба ЛОДА.

У другий день фіналів Віталій Вергелес здобув ще одну срібну медаль на дистанції 200 метрів (каное-четвірка, екіпаж у складі Юрій Чебан, Віталій Вергелес, Денис Камерілов та Едуарду Шеметило; результат 35.634) та бронзову нагороду на цій же дистанції в каное-двійці разом з Денисом  Камеріловим (результат – 38.373).

Вітаємо спортсменів та їхніх персональних тренерів Романа Бундза, Володимира Деця і Романа Мищишина.