Львівські ветерани-баскетболісти взяли участь в Кубоку Миколи Баглея

25 листопада 18:20
Переглядів: 54
баскетбол

В Києві відбувся традиційний Міжнародний турнір серед ветеранів Кубок Миколи Баглея. Змагання проходили в двох вікових категоріях. У категорії 50+ змагалися 8 команд: «Ветеран» (Київ), Кривий Ріг, Житомир, Кишинів, збірна України 55+, Самогітія, Одеса і Мукачеве. У змаганнях 60+ узяли участь 4 команди: Львів, Миколаїв, збірна України 65+ і Вільнюс.

Серед 50-річних переможцем Кубка стала команда з Кишинева, серед 60-річних – команда з Миколаєва.

Президент Асоціації ветеранів баскетболу України Володимир Карпухін:

«Турнір пам’яті Миколи Баглея проводиться 23 раз. Кожен турнір дорогий по-своєму, цього року він знаковий, тому що ми змогли провести змагання в залі, який Микола Львович будував, у якому працював і в якому ветерани баскетболу проводять уже 5-6 п’ятирічок. Завжди турнір був знаковим і за масовістю, і за географією учасників. Цього разу приїхали одна команда з-під Клайпеди, одна – з Вільнюса і одна – з Кишинева. Після турніру ми обнялися. Як завжди в дружній атмосфері проводимо час, згадуємо тих, хто грав з нами, згадуємо баталії, життєві моменти. Ми зустрічаємося не лише на київській землі, але і на інших змаганнях – в Молдові, в Росії, на першостях Європи та світу. Знаємо один одного н один десяток років. Кожна зустріч для нас дорога, адже ми цим живемо і без цього не зможемо жити».

Гравець команди Кишинева Юрій Зарицький:

«Передусім важливо, хто більше збереже сил на останню чверть, спортивна удача була сьогодні на нашому боці. Ми приїжджаємо сюди з великим задоволенням, понад 10 років їздимо на турніри імені Баглея. Раніше ми грали в цьому залі, але десь 5 останніх років змагання проходили в інших приміщеннях, я радий, що ми знову повернулися до нашого залу. Передусім зустрічаємо друзів, спілкуємося, рухаємося, тут ми живемо. Знаємо один одного по 20-30 років, декого навіть з інтернатів, дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Я свого часу служив в армії в Україні – грав за київський СКА, за донецький «Шахтар». Із задоволенням приїжджаю сюди, оскільки мої основні роки пройшли в Україні».

Гравець команди «Ветеран» (Київ) Юрій Косенко:

«Коли приїжджає на змагання 12 команд, є інтерес. Ігри проходили в боротьбі. Попри вік, гравці боролися, доводили, що вони при здоров’ї, при силі. Це найголовніше – показувати молодим, що все буде гаразд, якщо вони займатимуться спортом. Цей турнір – і зустріч друзів, і змагання. Люди, котрі займалися в ДЮСШ від початку звикли відпочивати спортивно. Тут зустрічаєш друзів і одночасно б’єшся за перемогу на майданчику.

Чемпіонат світу серед ветеранів проходить раз на два роки. Українські команди планують їхати до Орландо з 20 до 30 серпня 2015 року, якщо знайдемо фінансування».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: