Львівські ветерани показали гарний результат у зимових змаганнях

01 березня 16:30
Переглядів: 124
лижі

Недавно в Сумах відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед ветеранів спорту. Участь взяли 78 учасників із 8 областей України, в тому числі команда з Львівської області.

Всі учасники були поділені на 6 вікових груп. Залежно від віку, долали дистанції 3 км, 5 км і 10 км класичним та коньковим стилем. Змагання тривали 3 дні. В останній день естафета була на 4*5 км. В результаті всіх змагань Львівська область виборола 2-е командне місце. Завоювали 1 золоту медаль Василь Крунський, 76 років і 9 срібних - Павло Солук, Микола Сипливий, Ігор Лисий та Василь Крунський.

«У Тернополі відбулася матчева зустріч «моржів» західного регіону (Тернополя, Рівного, Івано-Франківська, Львова та Мукачева). На озері в крижаній воді стрічками були розмічені доріжки на 25 м, жінки пливли 25 м, а чоловіки - 50 м. Львів’яни завоювали усі перші місця і нагороджені грамотами та медалями: Люба Попотило, Леся Максименко та Микола Кониськів.

В Івано-Франківську відбувся «Кубок Прикарпаття» з плавання в басейні. Близько 200 учасників в тому числі зі Львова 31 учасник з Львівщини. Лідія Тимошенко, Ніна Голуб вибороли по 3 золоті медалі, Володимир Хомин та Олександр Комов по 2 золоті медалі на дистанціях 50, 100 і 200 м вольним стилем та брасом», - розповіла Тамара Левчикова, голова ГО ЛОСВС «Ренікс».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: