Львівські ветерани спорту- призери міжнародних та українських змагань

26 серпня 20:52
Переглядів: 187
плавання

Львівські ветерани спорту гідно представили Львівську область на міжнародних змаганнях у Польщі та Білорусі, а також вибороли нагороди під час Кубку України з плавання.

З 23 по 24 серпня у м. Кузьнецьк Рівненської області проводився Кубок України з плавання на відкритій воді серед ветеранів. Участь взяли 110 учасників з 16-ти областей України. Львівську область представляли п’ятеро спортсменів, які змогли вибороти 4 золоті медалі. Учасники долали відстань у 1650 м. будь-яким стилем на озері. Слід зазначити, що температура повітря складала усього 19 градусів тепла та супроводжувалась сильним вітром.

Призерами від Львівської області стали: Тимоненко Лідія, Голуб Ніна, Островська Марія, Колодко Мирон.

Окрім цього, 24 серпня у місті Кросно (Польща) проходив міжнародний легкоатлетичний пробіг на дистанції у 7 кілометрів. Серед 150 спортсменів були й 4 ветерани зі Львова. Срібну медаль виборола львів’янка Ольга Стадник, Оксана Заліско посіла 4-те місце, а Василь Крупський та Микола Кулинич зайняли 7-мі місця у своїх вікових категоріях. Призери були нагороджені грамотами, медалями та пам’ятними подарунками.

Також у цей день у Мінську (Білорусь) відбувся 14-тий Міжнародний марафон «Райдуга» у якому взяли участь 170 спортсменів. Дистанція забігу складала повну марафонську дистанцію - 42 км 195 м. Львів на цих змаганнях представляли четверо ветеранів. Атлети бігали по колу довжиною у 2 км 300 м і загалом пробігли 18 кіл.

Троє львів’ян стали призерами у своїх вікових категоріях. Золоті медалі вибороли Етель Левіна та Лариса Лаборткова, бронзова медаль дісталась Володимиру Рижію.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: