Львівські юніори успішно виступили на чемпіонаті України з бадмінтону

02 квітня 22:07
Переглядів: 235
бадмінтон

У Вінниці завершився чемпіонат України з бадмінтону серед юніорів 1998 року народження. Львів'яни повернулися додому не з порожніми руками.

Загалом, Львівську область на цьому чемпіонаті представляли шестеро бадмінтоністів:Алтунян Роман, Чакалов Олександр, Шаргородський Давид, Гайдучок Наталія, Яцишин Ірина, Лех Божена (тренери Гречанюк Оксана, Каратник Іван і Джангобекова Христина).

Найуспішніше серед молодих львівських бадмінтоністів виступив Роман Алтунян, який посів друге місце в одиночній категорії та друге місце в змішаному розряді разом із дніпрянкою Валерією Гриценко, а також спільно із львів'янином Олександром Чакаловим виявився четвертим серед чоловічих пар.

Інші спортсмени Львівщини посіли відповідно такі місця в одиночній, парній і змішаній категоріях: Олександр Чакалов – 9, 4, 5; Давид Шаргородський – 9, 5, 9; молодші та менш досвідчені дівчата Наталія Гайдучок, Ірина Яцишин, Божена Лех – 17, 9, 17.

А переможцями чемпіонату України стали: в одиночній категорії – Дмитро Ковальов (Миколаїв) та Анна Андрушко (Дніпропетровськ); в парній категорії –Дмитро Лагода, Володимир Рожков і Анна Кутузова, Валерія Масайло (всі Миколаїв); у змішаній категорії – Ілля Колдомасов, Анна Андрушко (Дніпропетровськ).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: