Львівські здобутки на "Кубку Закарпаття"

10 жовтня 21:58
Переглядів: 192
дзюдо

Більше 300 юних спортсменів 1997-1999 років народження з 9 країн (Австрія, Білорусь, Угорщина, Росія, Словаччина, Словенія, Хорватія, Чехія і Україна) взяли участь у міжнародному кадетському турнірі з дзюдо «Кубок Закарпаття». Змагання пройшли в Ужгороді 6 і 7 жовтня. Це був вже дев'ятий за рахунком «Кубок Закарпаття».

Традиційно турнір викликав великий інтерес у гостей з ближнього зарубіжжя. Наприклад, тільки з Росії приїхали 42 спортсмени. Великими делегаціями були представлені команди Австрії, Угорщини, Словенії.  

  - Серед причин такого напливу іноземних гостей, безумовно, географічне розташування Закарпаття, адже до нас зручно приїжджати як європейцям, так і нашим східним сусідам, - розповів губернатор Закарпатської області Олександр Ледида. - Але дуже важливі для змагань такого рівня та умови проведення - зали, спортивний інвентар, багато організаційних моментів. У нас в цьому напрямку вже є чим похвалитися, але на досягнутому не зупиняємося. Підтримка спорту - один з пріоритетів влади.    

Під час урочистої церемонії відкриття змагань Олександр Ледида виконав приємну місію - вручив молодому закарпатському чемпіону Олександру Черняку посвідчення майстра спорту і чорний пояс. 17-річний юнак здобув перемогу на Кубку Європи серед кадетів у Польщі, став бронзовим призером юніорського чемпіонату України та брав участь в ЧС-2011 серед кадетів у Києві.    

За результатами дводенної боротьби найбільш вдало відборолись на закарпатських татамі українські хлопці, завоювавши 8 золотих медалей, причому чотири з них - у представників київської школи дзюдо. Ще чотири нагороди найвищої проби відправилися в Росію, три в Угорщину, і одне золото в найбільш важкій вазі виграла представниця Словаччини.  

Ще один день хлопці провели в Ужгороді, працюючи над удосконаленням своєї майстерності в ході традиційного тренувального табору.  

львівянин Олег Овраченко став другим у вазі 50 кг. у фінальній сутичні він поступився киянину Артему Мартіросян. А Василь Котюк став п'ятим у вазі 60 кг.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: