Львівські журналісти спробували свої сили у сквоші

24 березня 19:00
Переглядів: 191
сквош

Учора, 24 березня, у Сквош-Центрі, що на ТВК Південний, відбувся перший чемпіонат серед журналістів Львова з гри у сквош.

У змаганнях взяли участь понад 10 учасників з різних ЗМІ Львова: телевізійники, газеті, радійники та працівники інтернет-видань. За підсумками змагань перемогу святкував Володимир Крупчук, друге місце посів Василь Танкевич, а третє – Віталій Крутяков.

Сквош — ігровий вид спорту в закритому приміщенні, ведеться спеціальними ракетками на оточеному з чотирьох сторін стінами корті. У матчі беруть участь два учасники, завдання кожного, відбити м'яч у стіну так, щоб суперник не зміг відбити до того, як м'яч два рази стукнеться об підлогу, або суперник відіб'є в аут. 

Сквош дає відмінне навантаження на всі групи м’язів, а також серцево-судинну систему. За годину гри у сквош гравець витрачає від 700 до 1000 кілокалорій (3000-4000 кДж). Це істотно більше, ніж в інших видах спорту і на 70% більше, ніж у тенісі. 

Сквош дуже активно розвивається в Україні. Постійно відкриваються нові корти для сквошу і збільшується кількість гравців. Враховуючи розвиток сквошу у світі, у цього виду спорту досить непогані шанси потрапити згодом у список олімпійських видів спорту. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: