Львівських плавці привезли золото з чемпіонату України з плавання

21 березня 15:40
Переглядів: 186
плавання

Новий спортивний сезон розпочався для Львівської області тріумфальним результатом на чемпіонаті України з плавання серед юнаків, який відбувся 16-18 березня у м. Дніпро.

Спортивні баталії зібрали близько 350 найкращих плавців з України, які декілька днів поспіль змагались за титул найкращих. Однією з найсильніших команд була команда Львівської області, спортсмени якої записали на свій рахунок не тільки ряд перемог, але й Кубок за І місце у 2 групі.

У скарбничці львівських плавців чотири золота, які здобув Стадницький Маркіян, одну срібну та дві бронзові нагороди виборола Городня Марія та ще одне срібло - Лукашев Георгій. Тренерський склад призерів та переможців: Андрій Шиманський, Андрій Копетчак, Михайло Стадницький, Марія Клуннікова. Тренувальною базою плавців є львівський аквапарк «Пляж».

«Таких результатів Львівщина не пам’ятає вже давно! Декілька років тому назад ми лише мріяли про першу десятку, мріяли і наполегливо працювали. Сьогодні ж ця перемога-справжній ривок для подальшого розвитку та популяризації плавання на Львівщині. Та ще один доказ того, що якщо вірити та викладатись на повну у справі якою ти займаєшся, рано чи пізно винагорода знайде справжніх переможців, адже вони на це дійсно заслуговують. Глядачі бачать лише хвилинні виступи над якими спортсмени працюють роками, а наполегливість тренерів, підтримка батьків та здібності плавців – ось що передує цим переможним секундам у кожному їх виступі. Ця перемога дає всім нам розуміння того, що ми рухаємось у вірному напрямку!»- прокоментував голова Федерації Львівщини Андріян Гутник. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: