Львівських школярів тепер навчатимуть гри у регбі

26 травня 21:30
Переглядів: 311
регбі

На сесії Львівської міської ради сьогодні затвердили Програму розвитку регбі-5 у загальноосвітніх навчальних закладах м. Львова на 2016-2017 роки, яка поширюватиметься на учнів п’ятих класів.

Щоб якомога більше популяризувати та розвинути різноманітні види спорту, у міській раді розробили Програму з розвитку регбі на 2016-17 роки. Ця програма охоплюватиме львівські школи, а саме учнів п’ятих класів, які зможуть займатись цим видом спорту у гуртках у кожному з районів міста.

«Програма передбачена на залучення 18 шкіл. По 3 школи в кожному районі. З цією програмою ми стартуємо з 1 вересня, можливо усі 18 шкіл не розпочнуть реалізацію програми, оскільки ми з управлінням освіти зараз працюємо у форматі презентації цієї ідеї, щоби активні вчителі фізкультури самі зголосилися брати в ній участь», - зазначив Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Тренуватимуть юних регбістів досвідчені спортсмени з Львівської федерації регбі та вчителі фізкультури, які пройдуть навчання для цього виду спорту.

Загалом на реалізацію Програми передбачається близько 400 тисяч гривень, які будуть виділені з бюджету міста. Зокрема, планується закупити регбійні м’ячі, фішки, маніжки, регбійні стрічки, та інше спортивне приладдя.

Над реалізацією працюватимуть управління освіти ЛМР, управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР та Львівська обласна федерація регбі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: